Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Теоретично питане. Или колко харчи дисплея на фабричния касе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Теоретично питане. Или колко харчи дисплея на фабричния касе

    Здравейте колеги ! Сидито ми замина на поправка и сега съм с фабричния касетофон на бравото. На кабелите е направен моста за постоянен + (за да свири не-фабрично аудио без да е на контакт колата) и за сметка на това постоянно свети дисплея(часовника). И общо взето откакто е така ми пада акумулатора или в по-добрия случай се мъчи доста при палене колата. Възможно ли е дисплея да смъква акумулатора за 2-3 дни ? пс: Моста не мога да го махна от кабелите, защото нещо се заглави едната "контра" на касетофона и не мога да го извадя. И нямам време да го мъча по-усърдно. Поздрави !
    In JTD I believe, in Nm I trust !

    #2
    Напълно е възможно. Като си взех колата преди 4години и забалязах че акумулатора ми не държи и бях се примирил да си взимам нов, но реших все пак да замеря тока на утечка - на изключена кола и се оказа доста голям, но не помня точно колко. Първо си помислих, че е от алармата, но се оказа, че е от касетофона - някакъв TOYO - вързан директно към акумулатора. Пуснах го през контактния ключ и отделно си сложих едно копче в пепелника, та като съм спрял да си работи от стария кабел. Така, че вече 4 години карам с отписания акумулатор.
    FIAT Punto 55 S
    FIAT Doblo 1.3 Multijet

    Коментар

    Working...
    X