Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

липсват задни колони и кабели за пунто 1.2 8v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    липсват задни колони и кабели за пунто 1.2 8v

    искам ,да попитам,значи имам място за задни говорители а не виждам кабели да могат да се свържат.и в настройките на оригиналното радио не виждам да има регулиране на задните говорители.радиото е балапункт да попитам при вас така ли е и дали мога да си прекарам кабели и да си сменя касетофона.предварително ви благодаря

    #2
    Моето също нямаше, но могат да се прекарат кабели и да му се сложат високоговорители Само трябва да се съобразиш с мощността, за да е по-качествен звука (да не са прекалено мощни или прекалено слаби)Аз съм с оригиналния за модела CD Player Blaupunkt и има настройки на баланса - предни, задни, ляво и дясно.

    Коментар


      #3
      кола

      Слагаш жици и говорители и това е .Може да добавиш и да разделиш предни /задни говорители с потенциометър.
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        колега сори за бавния отговор по темата ама не съм ти видял темата ето ти ЛИНК към темата на друг колега минал по този път и аз нямах нито колони нито кабели пък даже и касетофона беше само дву канален (само за 2 колони)
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          todorshalev написа:
          колега сори за бавния отговор по темата ама не съм ти видял темата ето ти ЛИНК към темата на друг колега минал по този път и аз нямах нито колони нито кабели пък даже и касетофона беше само дву канален (само за 2 колони)
          Аз въобще и касетофон нямах и нито един кабел из цялата кола :D

          Коментар


            #6
            Painfall написа:
            todorshalev написа:
            колега сори за бавния отговор по темата ама не съм ти видял темата ето ти ЛИНК към темата на друг колега минал по този път и аз нямах нито колони нито кабели пък даже и касетофона беше само дву канален (само за 2 колони)
            Аз въобще и касетофон нямах и нито един кабел из цялата кола :D
            е значи си бил малко пр**бан
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #7
              да и моя касетофон е с два канала,за това говоря,дали ще може да се свържат 4-ри говорители,а това сам няма да мога да го направя,а гледам,че пише,се разглобява таблото,дали като го разглобят таблото евентуално после ще ми тропа и лопа,само това ме спира,благодаря

              Коментар

              Working...
              X