Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с фарове с лупи и ксенон на Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Явно съм разбъзикал и хоризонталата, тъй като десния бие по-надясно. Това обяснява нещата, аз мислех че отдолу някъде са врътките за хоризонтала. Благодаря пичове, утре ще пробвам всичко, което казахте
    Fiat Brava 1.4 12V

    Коментар


      #17
      Колега здравей! В крайна сметка успя ли да постигнеш нещо по въпроса с регулиране на фаровете, защото имам подобен проблем с единия от моите фарове. Ако си постигнал напредък би ли помогнал малко. Благодаря предварително.
      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 2000 г.

      Коментар


        #18
        ivandd написа:
        Колега здравей! В крайна сметка успя ли да постигнеш нещо по въпроса с регулиране на фаровете, защото имам подобен проблем с единия от моите фарове. Ако си постигнал напредък би ли помогнал малко. Благодаря предварително.
        Решено: Машинките за регулиране имат една пластмасова ябълка дето трябва да влезе в жлеб и след завъртане на машинката да си влезе на мястото. При мен това не се беше случило при монтирането на машинката и ябълката избутваше рефлектора в най-ниско положение. С малко старание успях да вкарам машинката правилно и сега фаровете се регулират чрез машинката(въпреки, че единият е DEPO).
        Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 2000 г.

        Коментар

        Working...
        X