Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой знае ли кое е релето за халогените на Мареа?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой знае ли кое е релето за халогените на Мареа?

    Вече започвам да си мисля, че това реле е като снежния човек, всички са чували за него ама никой не го е виждал. Имам проблем с халогените(не работят). Нямах бутон за тях и си взех целата конзола с бутона. Кабели има до фаровете и са свързани. Пусках тема за да разбера къде се намира бушона и къде релето, получих отговор, че е в жабката. Само че може изобщо може да нямам такова и се опитах да потърся информация във форума точно кое от всички релета в жабката е това което търся. Отговор така и не получих, изчетох всички теми свързани с фарове за мъгла които намерих, но не открих нужната ми информация. Даже един колега ми прати схема, ама на нея не пише точното местоположение на релето и как изглежда. Молбата ми е ако някой има възможност да ми изпрати снимка с това въпросно реле за да знам какво да търся като махна жабката. Вече започвам да си мисля, че в този форум ако питаш за нещо ще се намерят поне 10 човека дето ще ти обяснят колко си тъп и нищо не разбираш и я се намери някой, я не да ти даде полезна за теб информация. Аз ако мога сам да го открия това нямаше да питам 100 пъти и да изчитам камара теми. Благодаря предварително на отзовалите се! Имам още един неразрешен проблем, но той не е за този раздел и е доста по-специфичен. Ще пусна тема и по него.
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 2000 г.

    #2
    Задаваш един и същи въпрос в две теми. Тази я заключвам. Изтегли си сервизното ръководство, там е посочено къде точно е релето. Как да ти го обясня, като там има няколко релета, еднакви на вид? Сваляш жабката и гледаш за черно и червено реле, едно до друго, близо до ключалката на жабката, когато е на място. Черното е твоето. Ако колата оригинално не е имала реле, по-вероятно е да видиш празно място до червеното. Другият вариант е да посетиш срещата на форума, на която на мен лично ще ми отнеме между 17 и 20 минути в най-лошия случай, да ти кажа защо не светят лампите.

    Коментар

    Working...
    X