Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

автоматично вдигане на стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    автоматично вдигане на стъкла

    Хора можете ли да ми дадете инфо за тази джаджа... Може ли да се монтира на фиат браво, дали има значение каква е алармата и всичко което знаете?http://www.lesi-bg.com/bg/modul_glasses.htm

    #2
    може да се сложи на всякакви ел стъкла не е нужно и да има аларма достатъчно е само да има централно заключване имам 2-3 такива модула свалени от коли ако решиш да си слагаш и имаш някои познат по навътре в електрониката мога да ти подаря един. Цялата система има един малък недостатък ако решиш лятото леко да си оставиш открехнати прозорците няма начин или трябва да предвидиш възможност да я изкючваш

    Коментар


      #3
      Това нещо може ли да се сложи на Пунто? В София няма смисъл и не е препоръчително да си оставиш так прозорците
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        stenli ако имаш един излишен аз съм на линия да експериментирам на пунтото
        Madness Motorsport
        (\__/)
        (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
        (")_(") signature to help him gain world domination.

        Коментар


          #5
          Това което имам са само кутиики свалени от автомобили ще ти трябват известни познания по електроника да разбереш кой извод за какво е то не че са много - захранване, 4 ри кабела към стъклата, и кабел за връзка с алармата слага се на всяка кола с ел стъкла единствено не става за някои модели на Опел ФВ и Ауди но пък при тях е заложено заводски тази функция

          Коментар


            #6
            имам приятел който слага аларми и може да поекспериментраме с него той поне ще има някаква представа
            Madness Motorsport
            (\__/)
            (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
            (")_(") signature to help him gain world domination.

            Коментар


              #7
              a ako si go vzemesh napravo ot magazina kolko navatre v elektronikata trqbva da si... ideqta mi e sam da si go sloja 4e mi e interesno imate li ideq opatvane za instalaciq dali predlagat? :D

              Коментар

              Working...
              X