Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги този касетофон може ли да стане на браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги този касетофон може ли да стане на браво?

    КАЖЕТЕ !?
    Прикачени файлове
    fiat bravo 1.4

    #2
    Да . А ти за всеки подобен въпрос отделна тема ли ще пускаш?
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #3
      вв

      знаеш ли колко горе долу варира цената му ??
      fiat bravo 1.4

      Коментар


        #4
        Не - въпрос на договорки. Може би 30- 50лв аз повече не бих дал за него
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар


          #5
          Това не е касетофин а СД и става на Браво само да намериш такъв.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            Такива съм виждал само на моделите произвеждани в Бразилия. По ЮТУБ има доволно клипове. за Европа не съм сигурен дали се намира такова чудо. Иначе да съм си купил веднага
            Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
            182A4.000 IAW49F
            LPG - Lovato EasyFast
            ----------------------------
            "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

            Коментар


              #7
              Точно тези са за европа ,Бразилските са доста по газарски довечера ще ти пусна снимки и на бразилски .
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар


                #8
                давай да ги видя рези "шукаритетни" ЦД-та. иначе аз съм търсил доста и никъде не се продава такова нито п оибей нито по форуми. Ако някой намери от некъде да казва да се обзавеждаме че наистина си е готино.
                Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                182A4.000 IAW49F
                LPG - Lovato EasyFast
                ----------------------------
                "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                Коментар


                  #9
                  Ето ги в ибей съм намирал много пъти но няма да станат за Европа един моряк ми каза че там били на други често радиата.Имах снимки и на още 2 модела но съм ги запилял някаде.
                  Прикачени файлове
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    dani389 написа:
                    Ето ги в ибей съм намирал много пъти но няма да станат за Европа един моряк ми каза че там били на други често радиата.
                    Не че въобще няма да лови станции в FM диапазона, но както и в USA там оперират само на нечетна честота (примерно: 87.9; 100.3; 104,9, но не и да кажем 102,2).
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #11
                      Не знам как оперират но ако ми падне пак ще взема да го взема макар че ще чакам 1 месец доставка ,ама сега като се сетя от доста време в ибей няма бразилци нещо да неса ги бъгнали.Оф пак се запалих и цяла вечер ще ровя из нета.
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар


                        #12
                        dani389: на първата снимка е отвартително грозно ЦДто. На другите две не мога да витда точно, но като, че ли са по - добре на дизайн (особено средната)...а и това което е в първия пост също ми допада.ако се намери на сносна цена ще е много добре. иначе няма да хване радио по други причини. и тук си имаме радиостанции на нечетни честоти. за пример, 94.9, 95.7, 101.7, 100.3 .... да не им казвам имената да не е реклама
                        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                        182A4.000 IAW49F
                        LPG - Lovato EasyFast
                        ----------------------------
                        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                        Коментар


                          #13
                          Ewing написа:
                          dani389: на първата снимка е отвартително грозно ЦДто. На другите две не мога да витда точно, но като, че ли са по - добре на дизайн (особено средната)...а и това което е в първия пост също ми допада.ако се намери на сносна цена ще е много добре. иначе няма да хване радио по други причини. и тук си имаме радиостанции на нечетни честоти. за пример, 94.9, 95.7, 101.7, 100.3 .... да не им казвам имената да не е реклама
                          Би ли споделил поради какви други причини няма да лови радио, колега. Ползвал съм модели на Alpine и Pioneer работещи само на нечетна честота (внасяни от USA). Вярно примерно половината станции не ги лови, но пък за сметка на това обикновено са почти на половина по евтини от EU версиите им (ако се гони цена или се търси някой екзотичен модел ).
                          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                          Коментар


                            #14
                            говоря наизуст, че не намирам статията....бях я чел преди няколко години. Та имало някакви разминавания в задния диапазон на приеманата честота и не се чували почти никакви високи ако е слуша музика. естествено не на всчки радио станции. И пича беше се оплакал, че някои от радио станциите които приема стават само за случане на новини.или пък беше нещо с модулацията ...както казах на изуст говоря....само това ми е останало в главата Иначе е факт, че някои радия ще работят! тва при FM, за АМ май е още по-зле положението. интервала на честотите бил на един херци а в европа на други и нищо не става. едните 9kHz другите 10kHz или пък 8 и 9 беше.сега като погледна общо взето нищо конкретно не казах ама при всички сиртуации е по ОК да си се вземе радио за европейския пазар
                            Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                            182A4.000 IAW49F
                            LPG - Lovato EasyFast
                            ----------------------------
                            "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                            Коментар


                              #15
                              Девиация му се вика. В уса е друга и тука ще звучи като глас по радиостанция. Първото СД си е мн готино личи че е оригинално, другите са някак грозни тия бразилските.
                              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                              FIAT БРАВО 1.2 16v
                              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                              Коментар

                              Working...
                              X