Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило фарове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стило фарове

    Здравеите колеги онзи ден си играх с копчето за паркинк и натиснах още нещо и ми изписа Fallow me 60s питането ми е какво да направя за да го повторя да знам как благодаря ви !

    #2
    ми това фолол ми ме навежда на мисълта "Изпрати ме до вкъщи" (само късите светят и те изпращат до вкъщи)при мен Пунто МК2 е като върна от контакт(загася двигателя) и дръпна лоста за мигачи те към мен (светлинен клаксон) и при всяко дръпване ми е 30 секунди ако го дръпна 20 пъти =30 минути ти да не би да си бил влезнал в някакъв сервизен режим за настроикаа какво стана като ти го изписа нещо светна ли или ??
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #3
      todorshalev написа:
      ми това фолол ми ме навежда на мисълта "Изпрати ме до вкъщи" (само късите светят и те изпращат до вкъщи)при мен Пунто МК2 е като върна от контакт(загася двигателя) и дръпна лоста за мигачи те към мен (светлинен клаксон) и при всяко дръпване ми е 30 секунди ако го дръпна 20 пъти =30 минути ти да не би да си бил влезнал в някакъв сервизен режим за настроикаа какво стана като ти го изписа нещо светна ли или ??
      ами заклучих си колата и след 60 сек фаровете изгаснаха и така смисал оставих го на Паркинг режим кадето е едно П само габарит и нз кво натиснах напраих изписа ми фалол ме 60 с и зе да отброява излезнах заклучих из4аках и така :Д и искам да разбера какво направих

      Коментар


        #4
        Нищо неси направил.Това е функция Фалоу ми хоум.Когато искаш фаровете да останат светнати за определено време.При всяко дръпване на лостчето качваш времето за което те ще светят.

        Коментар

        Working...
        X