Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колони в багажника на Пунто Мк2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колони в багажника на Пунто Мк2

    Здравейте колеги, искам да попитам какви са размерите на оригиналните колони отзад в багажника? Имам длетата, но нямам колони. Окабелена ли е отзад в багажника за тези дупки като нямам заводската музика?

    #2
    Re: Колони в багажника на Пунто Мк2

    alexk написа:
    Здравейте колеги, искам да попитам какви са размерите на оригиналните колони отзад в багажника? Имам длетата, но нямам колони. Окабелена ли е отзад в багажника за тези дупки като нямам заводската музика?
    размера на колонките по спомен май беше 9,5 а за кабели се съмнявам моето нямаше колни нямаше и кабели и касетофона маи беше двукнанален
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #3
      Стандарта е 10см, никаде няма стандарт 9,5. Отиваш в магазин и си избираш каквито ти пожелаеш 10см. Ако кажеш до какви пари можеме да ти предложиме нещо.Кабели съм на 100% сигурен, че нямаш. Окабеляването нее чак толко трудно, има една тема във форума но в момента немога да я намеря.

      Коментар


        #4
        misho_ написа:
        Стандарта е 10см, никаде няма стандарт 9,5. Отиваш в магазин и си избираш каквито ти пожелаеш 10см. Ако кажеш до какви пари можеме да ти предложиме нещо.Кабели съм на 100% сигурен, че нямаш. Окабеляването нее чак толко трудно, има една тема във форума но в момента немога да я намеря.
        ето темата и казах че по спомен мисля че са 9,5 ии 10 см. малко тегаво влезнаха при мен отзад в дупките
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          Мерси много колеги!!

          Коментар

          Working...
          X