Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за две колони HERTZ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за две колони HERTZ

    За много години колеги! За тези колони ( http://www.technopolis.bg/b2c/details// ... P11080501/Авто-колони-HERTZ-DCX-690 ) трябва ли ми усилвател и ако трябва какъв да е защото не разбирам от усилватели , cd-to е 4x50 и колоните нямат бас.Когато пусна само едната колона тогава го има. Колоните са 90W/180WМерси предварително! :]
    Fiat Punto 1.1 55HP 98"

    #2
    Аз съм със същите. Нямам усилвател, а само едно CD JVC с параметри като тези, които си описал и съм доста доволен от звука им при такова захранване. Дават доста добри ниски честоти. Много зависи от обема, в който ги слагаш обаче. Това важи за всички говорители. При мен са на задната кора на Fiat Bravo и свирят супер. При мой приятел cа на задната кора на Renault Clio и звучат глухо. Но при теб смятам, че липсата на ниски идва от друго- размени местата на клемите. Има някакъв момент, че когато не са вързани правилно ниските не работят. Всеки път след като съм свалял кората си играя да налучквам как беше правилното навързване, защото ме мързи да ги отбележа. Включи едната както ти падне и тествай с втората. Ще усетиш разликата, особено ако си вътре в колата, а някой ти разменя местата на клемите.Успех и за много години
    Bravo SX 1.9TD 75

    Коментар


      #3
      Както е казано по-горе проблема ти е в разменени плюс и минус на едната колона, така се "дефазират" една друга и баса го няма.
      Фиат Крома 1.9 16v+
      Фиат Браво 1.6 16v
      Фиат Мареа 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Мерси !
        Fiat Punto 1.1 55HP 98"

        Коментар


          #5
          Не ти трябва усилвател, тая мощност е само на хартия.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            emzo написа:
            Не ти трябва усилвател, тая мощност е само на хартия.
            и при това са с достатъчно висока чувствителност за да се хранят само от CD.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар

            Working...
            X