Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със стоповете на Типо.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със стоповете на Типо.

    Доста странен проблем се появи преди малко...След като минах преглед и всичко работеше ,днес изчезнаха стоп светлините и музиката...ЦД-то изобщо не запалва ,а чек-а свети за стоповете...Всичко друго работи ,всички бушони ги прегледах - здрави са...След като колата беше изкърпена прегледах всички кабели ,които минават през багажника и бяха здрави ,още повече ,че след като сглобих всички работи по колата ,всичко си работеше...Отбелязвам че след прегледа колата не съм я карал доста време ,сигурно 10-на дни...Някой ако има предложения ,да казва ,че скоро ще ми се наложи да я покарам доста време...Мерси предварително на всички отзовали се...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    #2
    Никой ли няма идея?Проверих абсолютно всички бушони ,по съвет на колега смених релето за клаксона и другите неща ,но няма файда...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      Виж след бушона за стоповете дали има напрежение. Някъде се губи маса според мен, ама къде... Прегледай кабелите при цд-то да не окъсяват някъде в корпуса.
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар


        #4
        След много проби от моя страна реших днес да я закарам в сервиз ,пък и се наложи...Оказа се че буксата ,която влиза в стоп машинката на педала на спирачките...Обувките ,които са в буксата не са давали добър контакт...Музиката и клаксона заработиха след смяна на бушон ,който уж беше здрав...Та това е решението...
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар

        Working...
        X