Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с електрониката, каточели спира за секунди Брава 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с електрониката, каточели спира за секунди Брава 1.6

    Здравейте.Отскоро имам следния проблем с моята Брава:Значи пали без проблем, но когато тръгна се появяват следните проблеми. При потегляне на светофар(не винаги), при натискане на спирачка (не винаги), при пускане на фарове (винаги), при даване на рязко газ, при минаване през дупки (не винаги)... се чува еднократно звука на мигачите ( звукът, когато мигача е включен). При еднократния звук на мигача при тези ситуации - радиото ми спира и веднага пак тръгва. Забелязах, че в някои от случаите- примерно при тръгване съм си на скорост, но при въпросния еднократен звук, оборотите падат до 0 и пак веднага си се вдигат до нивото на което трябва да са, като става дума за показваното на таблото, иначе в управлението колата си се движи нормално или поне не усещам да се спъва. В случая в който изпробвах с повечко газ си бях на 2ра към 2000 обороти дадох газ до долу и пак се чу въпросния звук (еднократното се едно съм цъкнал мигача), като специално забелязах, че и оборотомера и скоростомера паднаха до 0 и веднага се качиха(пак става дума за уредите на таблото). Моля Ви ако някои знае какво се бъзика с електрониката да каже

    #2
    Колега, да не би да е от някое реле или да не прави хубаво маса Нека някой по-запознат коледа да пише ...

    Коментар

    Working...
    X