Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

потенциометър на дроселната клапа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    потенциометър на дроселната клапа

    Здравейте Поръчаха ми да намеря потенциометър за дроселна клапа за Фиат Темпра. Някаква друга информация трябва ли ми? И откъде трябва да го купя? За София става въпрос. Мерси!

    #2
    Като мин.инфо номер на шаси/двигател-от там се вижда какъв е двигателя,инжекциона и съответно TPS...
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      двигател 1.4 код 836A4.000 инжекцион Mono-Motronic

      Коментар


        #4
        Освен на всеизвестните места,може да провериш и тук http://www.spectromatic.bg/spectro/bg/contacts.html
        Ex. Grande Punto Driver

        Коментар


          #5
          Нямам идея кои са всеизвестните места Може ли някви координати?Мерси!

          Коментар


            #6
            На мен за Бравото ми казаха че не се продава- само с целия инжекцион върви, и намерих втора употреба за 35 лв

            Коментар


              #7
              аз на моята темпра го сменях и на мене ми казаха че няма да намеря само потенциометър а се продавал целия инжекцион за около 800 кинта и си намерих втора ръка за 40 лв.

              Коментар


                #8
                Deyan Marinov написа:
                На мен за Бравото ми казаха че не се продава- само с целия инжекцион върви, и намерих втора употреба за 35 лв
                Здравей !Колегите са прави! TPS сензора НЕ се продава самостоятелно. Аз лично имах големи проблеми след като ми "настроиха" този потенциометър. ЕКУ-то започна да трупа грешки до полуда и на 5-8 паления трябваше да махам клемата на акумулатора, тъй като след като ЕКУ-то наптрупа определен брой грешки СПИРА ДА ПОДАВА захранване на степ-мотора и съответно - губят се оборотите на празен ход. През зимата е кошмар ...В резюме: намери си втора ръка целия инжекцион или си купи нов, фабрично регулиран - цената ... над 500 лв Поздрави, Б.Борисов
                Fiat Tipo 1.6 AGT

                Коментар

                Working...
                X