Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво значат следните грешки?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво значат следните грешки?

    Какво значат 2-те грешки?Горната ,която е за страничния бег ,я оправих като наместих буксата ,но втората не знам какво точно се има в предвид късо съединение.
    FIAT STILO 1.9JTD 2002

    #2
    Еми точно OCS-а ти е записал грешката.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Тази за възглавницата, това ли ти изписваше ’Airbag Failure, stop engine’? Ако е това, кажи моля те кои букси точно си пипал.

      Коментар


        #4
        А тази късо съединение към + какво ще рече? Има ли някъде списък с описание на грешките ,за да видя какво точно значи тази грешка 102?
        FIAT STILO 1.9JTD 2002

        Коментар


          #5
          тая грешка е за кантара на пасажерската седалка.или лоша връзка или твърде високо съпротивление.

          Коментар


            #6
            И аз я имам тая грешка на пасажерската седалка .... и немога да и хвана спатиите кога и защо я дава.... като закача ПС-то на Аербеците към ФЕС ми изписва това:The Passenger presence detection sensor circuit is faulty. Check the wiring and the connectors, and verify the display with the seat free and occupied.Please Note: Some Fiat Group airbag systems may report the fault in several ways depending on the type of the sensor:type 1 = IRtype 2 = capacitivetype 3 = resistivetype 4 = resistive and transp.The reason for this fault is Unknown / Internal errorThe current status of the fault is IntermittentThe error counter value is 38ДАйте идеи от какво може да е?!
            AUDI 1.8 20V TURBO
            ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

            Коментар

            Working...
            X