Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

дълги на пунто 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    дълги на пунто 2

    здравейте отново!питането ми този път е като пусна дългите нормално ли е да светят и късите?на светкавицата светят само крушките на дългите,имам проблем с лостчето но не знам как трябва да е?

    #2
    И при мен светят заедно. Сигурно така трябва да е

    Коментар


      #3
      така е на пунто МК2 къси и дълги са отделни секции и късите остават да си светят когато включиш дългите.

      Коментар


        #4
        значи само проблема ми остава че като не е на контакт и присветна със светкавицата се вкл. късите и продължават да светят докато не дам на контакт :D

        Коментар


          #5
          Това не е проблем това е екстра която колата ти има.Когато спреш пред вкъщи и изгасиш колата дърпаш лостчето за светкавица и вместо дълги светват къси и остават така за известно време за ди осветяват пътя до входната врата и да те изпратят И при мен е така, спокойно проблем няма, може да се хвалиш че я имаш тази екстра.Поздрави!

          Коментар


            #6
            dimaka_vs написа:
            Това не е проблем това е екстра която колата ти има.Когато спреш пред вкъщи и изгасиш колата дърпаш лостчето за светкавица и вместо дълги светват къси и остават така за известно време за ди осветяват пътя до входната врата и да те изпратят И при мен е така, спокойно проблем няма, може да се хвалиш че я имаш тази екстра.Поздрави!
            малее,верно ли?аз се бях засилил да купувам нови лостчета,ама нали са 150 лв и все отлагам трябва да засека тогава дали се изкл. че не смеех да ги остава включени :P

            Коментар


              #7
              Ако дръпнеш лостчето веднъж - свети 30 секунди, ако дръпнеш 2 пъти - свети 1 минута, 3 пъти - минута и половина, и така до 2 мин 30 сек мисля че беше.
              Fiat Punto Mk2 1.2 16V Sporting `00

              Коментар


                #8
                Jus7DoiT написа:
                Ако дръпнеш лостчето веднъж - свети 30 секунди, ако дръпнеш 2 пъти - свети 1 минута, 3 пъти - минута и половина, и така до 2 мин 30 сек мисля че беше.
                абе пробвал съм го с 100 дръпвания половин час светиа за късите и дългите светят заедно когато си на дълги а ако включиш и халогени(предни) гаснат късите така са си заводско за да не се претоварва ел. инсталацията
                Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                Коментар

                Working...
                X