Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Навигация на ДУКАТО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Навигация на ДУКАТО

    Здравейте! Регистрирах се в този сайт, като щастлив собственик на микробус fiat dukato 2003 макси база и като цяло съм много доволен от машинката. Има почти всички екстри, които са ми известни - няма климатроник, но има климатик, ел. стъкла и огледала, печка дори навигация. Всичко е прекрасно, само дето не знам как да ползвам навигацията, дори музика не мога да си пусна. Купих си буса преди няколко месеца и от тогава обикалям по мъките в търсене на помощ. Посетих сервиза на FIAT в Бургас, но се оказа, че тепърва го отварят и още нямали необходимото оборудване, в Хасково сервиза на FIAT е закрит и така стигнах до сервиза в Пловдив, където ми казаха, че не могат да ми помогнат, тъй като такъв микробус не съществувал и съответно нямат софтуер за диагностика и не можели да комуникират с него. Искрено се надявам тук да намеря съвет към кого да се обърна. Навигацията, CD-то и всички неща, които има са оригинални, доколкото знам има някаква екстра да се сложи SIM-карта и да го ползвам и като телефон (извинявам се за невежеството, но не знам дори как се нарича). Нямам представа дали трябва да се инсталира някакъв софтуер или има технически проблем, просто менютата не са активни. Обръщам се с молба към всички които имат някаква идея къде могат да ми помогнат. Предварително благодаря за отделеното време и се извинявам за невежеството си, като се надявам тук да науча повече. Ако е нужна някаква информация ще споделя каквото е нужно, мога да кача и снимки.

    #2
    Прехвърлих набързо ето това описание което е за Браво, въпреки че ми се струва малко объркано.Не знам при теб нещата радиото дали не е подобно. Ти ще прецениш.Доколкото разбирам тия екстри се отнасят само за Комфорт ниво на оборудване.Работят през Blue&Me модул - Bluetooth.Иска външен телефон и външен GPS модул за навигация.Въобще, ако ти е интересно погледни PDF-а и виж поне картинките на екрана дали отговарят на твоите.Ако при теб всичко е различно добре е да качиш някакви снимки. Виж в описанието на микробуса какво ниво на оборудване имаш и какъв модел е радиото. Кажи кои менюта са ти забранени и кои са разрешени - поне основните. Ако направиш малко видео даже е още по-добре, ще си спестиш много обяснения.Пробвай да свържеш един GSM през Bluetooth към радиото. Ако се свърже виж дали стават достъпни нови точки от менюто, специално такива които се отнасят към GSM.Предполагам че не са много хоата които са си имали работа с такова радио. След като в сервизите понятие си нямат. Вероятно радиото освен на твоя модел се монтира и на други модели.
    Bravo 1.6 / 16

    Коментар

    Working...
    X