Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Габарит на фаровете за мъгла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Габарит на фаровете за мъгла

    Колеги някой знае ли как може да се направи фаровете за мъгла да имат габарит, защото тука (в Ловеч) масово виждам на астри и мерцедеси да го правят, но не знам как Досега си карах на габарит и халогени, но откакто ми писаха фиш ги спрях Някой ако знае как се прави или какво се слага ще съм много благодарен
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    #2
    Никой не може да ти забрани да караш на халогени. Вече е разрешено колата да има светлини за шьофиране през деня, а всички нови автомобили задължително се произвеждат с такива и според изискванията фаровете за мъгла минават за такива светлини ако автомобила е по стар и си няма заводски.На официално запитване от страна на LUXIMA към ТехноТест беше отговорено следното:,,Светлините за движение през деня трябва да съответстват на изискванията на Правило 87, рев.2 на Икономическата комисия за Европа на Организацията на обединените нации (ИКЕ на ООН), като на тях трябва да има съответната маркировка, предвидена в правилото.Монтирането им на автомобила трябва да съответства на изискванията на Правило 48, рев.5 на ИКЕ-ООН.

    Коментар


      #3
      .

      Според мен най лесно е да си сложиш модул за дневни фарове.Ако си заинтересуван ще ти пратя линк на човека който ги прави и ако искаш на 10.09 ще пътувам до Ловеч мога да ти го докарам.

      Коментар


        #4
        През ноща беше На фарове и халогени ама вече не ги пускам И сега значи през деня имам право да карам на халогени и габарит така ли да разбирам
        Теоритиците си лаят, голфа си върви!

        Коментар

        Working...
        X