Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автоматична скоростна кутия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автоматична скоростна кутия

    Колеги, карам Фиат Пунто 2003г. с автоматична скоростна кутия. Преди две години започна да се форсира. Като натисна педала на газта при скорост около 40км./ч. фучи и не увеличава скоростта, изфорсира се и после тръгне нормално. Направиха ремонт на скоростната кутия и престана. Една година си караше добре. До тази пролет, когато пак започна да се форсира така. Казаха, че не е от кутията и най-вероятно имало грешка в автоматиката. Смениха ми автоматиката, кара два -три месеца. Сега пак - до 70 км/ч си кара съвсем нормално. Като дам газ, се мъчи, изфорсира се и тогава се покачи скоростта. Миналата седмица карах по магистралата - със 100-120км. си кара много добре, не се усеща скоростта. Но това форсиране ме притеснява. Някай имал ли е подобен проблем и има ли някакво решение. Предварително ви благодаря за отговорите.

    #2
    От скоро и аз карам Пунто автоматик,кутията е вариатор.Когато купих колата ходих за диагностика и съм доволна. Мисля,че ако обясниш на човека по телефона ,а има и форум ще ти даде съвет за проблема. http://avtomatik.eu/index.php
    Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
    Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

    Коментар

    Working...
    X