Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странен проблем с Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странен проблем с Браво

    Не съм сигурен, че темата е за тук, но... Имам много странен проблем с колата и се чудя дали няма нещо общо с този проблем: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...er=asc&start=0 Та сега проблемът е следния:по принцип почти всеки ден си ръчкам колата до 6000+ оборота, но от май месец до сега ми се случва за 4-ти път следното:като мине 6000 оборота лампичките на таблото за акумулатора и маслото светват, оборотите си падат до 800 и волана става твърд сякаш колата е спряна.След това гася, паля отново и колкото да я ръчкам няма проблеми.И да подчертая за 3 месеца 4 пъти ми се случи това, преди това не се е случвало.И забелязвам, че когато се случва температурата ми е на средата или малко над средата (там където се включва перката).Иначе масло си имам, проверявам го редовно.
    Renault Modus 1.2 16v 2006
    Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

    #2
    Re: Странен проблем с Браво

    Вчера ,един приятел имаше подобен проблем и се оказа ,че му е хлабав един ремък,обаче не му светеше лампата за маслото.Най-интересното беше ,че не се чуваше нищо от ремъка,а при мен като е бил хлабав ,вие много гадно.

    Коментар


      #3
      Сега си проверих ремъка - не е хлабав.Иначе до смяната му остават някъде към 20 000 км.
      Renault Modus 1.2 16v 2006
      Fiat Bravo 1.6 16v 1997 - EX

      Коментар

      Working...
      X