Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

усилвател на оригинален касетофон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    колеги знам че трябва този кабел, но с благодарение на един колега от форума.... ги запои от заде и работи добре. Сега друг проблем ми излиза, преди колата винаги от ряс пали. Сега гасне... какво се случва

    Коментар


      #17
      До колегата deivid Вчера си поръчах ето това: Ако те интересува ми драсни на лично да ти дам координати да си вземеш ако още не си ( Цената му е 5 лв ) Води се ’’ZRS-ISO-3’’
      Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
      Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

      Коментар


        #18
        svetli4a написа:
        До колегата deivid Вчера си поръчах ето това: Ако те интересува ми драсни на лично да ти дам координати да си вземеш ако още не си ( Цената му е 5 лв ) Води се ’’ZRS-ISO-3’’
        ами колега вече, са запоени кабелите от заде, няма смисъл да го купувам че да разпоявам.... числя... и тогава да ползвам това кабелче

        Коментар


          #19
          ogi28b написа:
          batproho написа:
          Точно това го имах и аз, само че при мен имаше и шести проводник който нямам идея за къде беше.
          6-те са: 1. задна лява2. задна дясна3. маса4. предна лява5. предна дясна6. контролен сигнал за включванеСигурно за масата става въпрос.
          Може би си прав Оги и на мен ми мина това през ума ама тогава бързах, рязах и не гледах добре
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар

          Working...
          X