Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свързване на комфорт модул - Помощ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свързване на комфорт модул - Помощ

    Колеги купих си комфорт модул, и търся колега от форума да ми го монтира. Става въпрос за Браво. Моля, пишете на лично да се разберем какво ще ми коства услугата и да се доразберем. От София съм

    #2
    Какъв е този модул и какъв комфорт ще ти създава?

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      Какъв е този модул и какъв комфорт ще ти създава?
      Най вероятно става въпрос за модул за вдигане на стъклата като заключва автомобила.
      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

      Коментар


        #4
        eh4ev07 написа:
        ogi28b написа:
        Какъв е този модул и какъв комфорт ще ти създава?
        Най вероятно става въпрос за модул за вдигане на стъклата като заключва автомобила.
        Да, комфорт модул, за вдигане на ел. стъклата при заключване...

        Коментар


          #5
          Пробвай в някой от сервизите от раздел "Сервизи и магазини".

          Коментар


            #6
            Re: Свързване на комфорт модул - Помощ

            здрасти колега ами ние по принцип си имаме такива модоли,и тои се намира в пасажерската жабка но е само за шофиора.на мен като ми слагаха алармата и миго варзаха

            Коментар


              #7
              Re: Свързване на комфорт модул - Помощ

              rusi написа:
              здрасти колега ами ние по принцип си имаме такива модоли,и тои се намира в пасажерската жабка но е само за шофиора.на мен като ми слагаха алармата и миго варзаха
              кои "ние" го имаме тоя модул?
              браво 1,6/90 - 09 г.

              Коментар


                #8
                Re: Свързване на комфорт модул - Помощ

                slonikon написа:
                rusi написа:
                здрасти колега ами ние по принцип си имаме такива модоли,и тои се намира в пасажерската жабка но е само за шофиора.на мен като ми слагаха алармата и миго варзаха
                кои "ние" го имаме тоя модул?
                ФИАТ МАРЕА имат комфорт модул за вдигане на стъклата (не съм сигурен дали се вгражда във всички нива на оборудване обаче).п.с. към колегата автор на темата да не се вкарва във филми а да отиде в някой сервиз за аларми, на двете ми БРАВО-та съм поставял такъв модул, играчка си е като цяло но монтажа е 20-25лв. поне на мен толкова са ми вземали.
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #9
                  Re: Свързване на комфорт модул - Помощ

                  batproho написа:
                  ФИАТ МАРЕА имат комфорт модул за вдигане на стъклата (не съм сигурен дали се вгражда във всички нива на оборудване обаче).
                  ELX няма
                  Alfa 159 SW 2.4 Ti
                  Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                  "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                  Коментар


                    #10
                    Re: Свързване на комфорт модул - Помощ

                    gamma написа:
                    batproho написа:
                    ФИАТ МАРЕА имат комфорт модул за вдигане на стъклата (не съм сигурен дали се вгражда във всички нива на оборудване обаче).
                    ELX няма
                    Пробвал ли си задържайки ключа в ключалката в крайно дясно положение за 1-2 сек. дали не ти вдига стъклата?
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #11
                      Аз съм пробвал. Нямам такъв модул.
                      Stop giving directions, just say "Follow me."
                      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                      Коментар


                        #12
                        Да се похваля монтираха ми модулчето, колегата не е от форума, но съм много доволен пс. друго си е да не "държа" копчетата преди да изключа мотора..

                        Коментар


                          #13
                          а тая пущина винаги ли вдига стъклата, като угасне двигателя?щото може да ми се прииска да си седят отворени, и тогава какво правим?
                          браво 1,6/90 - 09 г.

                          Коментар


                            #14
                            Ами по принцип този модул се активира само като се включи алармата за да не си забравиш някое стъкло отворено. Иначе да, малко е кофти ако при всяко гасене на двигатела да се затварят.
                            Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                            182A4.000 IAW49F
                            LPG - Lovato EasyFast
                            ----------------------------
                            "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                            Коментар


                              #15
                              slonikon написа:
                              а тая пущина винаги ли вдига стъклата, като угасне двигателя?щото може да ми се прииска да си седят отворени, и тогава какво правим?
                              В такъв случай ги вдигаш до положение (леко отворени) и заключваш само с централното заключване .
                              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                              Коментар

                              Working...
                              X