Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно функцията Trunk Opener на алармата...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Относно функцията Trunk Opener на алармата...

    На алармата ми имам такава функция и аз лично много бих я използвал. Екстрата е там, че с дистанционното да можеш да си отваряш багажника.На схемата е дадено едно моторче, което явно се връзва за механизма с който се отваря багажника отвътре.Обаче въпросът е: Какво е моторчето и откъде мога да си намеря? Как се връзва?
    Прикачени файлове
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    #2
    до колкото знам тази функция е ако имаш отваряне на багажника отвътре с бутон (алфа155) го има,иначе може да сл;ожиш някаква по-малка машинка да централно.И аз я имам тази функция но съм си ч цвързах да ми отваря прозорите

    Коментар


      #3
      Май с машинка за централно няма да стане ... На схемата е написано селеноид - електромагнит на български. Виждал съм такива които имат жило и могат да се връзват както за багажник така и за преден капак. Монтират се като се отстрани оригиналното жило и се свързва жилото излизащо от електромагнита. Търси по фирмите за автоаларми ... трябва да имат.

      Коментар


        #4
        Мисля че може да ти намеря подобно нещо утре ще ти дам точен отговор. Гледал съм в Форд Фиеста как от обикновенна машинка са направили подобно нещо вкарват пружина между корпуса и подвижната част. Моторчето я дръпва а пружината я вруща в начално положение

        Коментар


          #5
          с обикновенна машинка СТАВА,правил съм го,на стария ми фиат беше така,много пъти ми човкаха в ключалката да я отключат,писна ми и блокирах бутона отзад и сложих машинка за централно (мисля че беше от рено оригиналната,но няма значение стига да се побере) и бутон на панелчето над врътките за парното

          Коментар


            #6
            и за сам си сложил обикновена машинка на бравата и работи.Само ше требва да се откачи жилото.Удобно е.Ама аз сам си слижил и едно копченце ватре в купето да си отварям и от там а не да дарпам жило.Много е удобно да знаете.Излизам чат копчето и .... :D
            FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

            Коментар

            Working...
            X