Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регулирване на фарове фиат типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Регулирване на фарове фиат типо

    Колеги някой може ли да каже коя врътка на фаровете за какво е, защото има 2 врътки Вчера имах пътуване през ноща и забелязах, че фаровете светят много близо. Преди си бяха супер фаровете, но откакто я снижих са много ниско, снощи ги вдигнах докрай и пак са ниски Не знам вече какво да правя с тези фарове, май ще ги надигам нагоре самите фарове ... Някой ако знае защо има две врътки, ще съм му благодарен
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    #2
    Ти за кой врътки говориш ? Има една за левия и за десния фар. Те са за това като натовариш колата отзад и фаровете ти се вдигнат да ги снижиш само с едно движение та да не заслепяваш насрещните коли. А има и по два винта на фар като единия е за нагоре-надолу а другия е за ляво дясно. Потърси имаше тема за това как най-добре се регулират фаровете!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      xctr написа:
      Ти за кой врътки говориш ? Има една за левия и за десния фар. Те са за това като натовариш колата отзад и фаровете ти се вдигнат да ги снижиш само с едно движение та да не заслепяваш насрещните коли. А има и по два винта на фар като единия е за нагоре-надолу а другия е за ляво дясно. Потърси имаше тема за това как най-добре се регулират фаровете!
      Колега поясни ми малко ако може кой е за наляво надясно и кой за нагоре надоло Единия винт е до мигача (от външната страна), а другия от вътре до маската
      Теоритиците си лаят, голфа си върви!

      Коментар


        #4
        Тоя ,дето е с бялото лостче на него ,е за нагоре-надолу...Другия винт е за ляв-дясно...
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          Големи сте готованци.Довечера като се стъмни взимаш едно фенерче нагласяш колата срещу стена палиш фаровете и въртиш,така най-добре ще разбереш кое за къде е. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20529 Това е темата за регулиране на фаровете.Успех!

          Коментар


            #6
            bigshefff написа:
            Големи сте готованци.Довечера като се стъмни взимаш едно фенерче нагласяш колата срещу стена палиш фаровете и въртиш,така най-добре ще разбереш кое за къде е. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=20529 Това е темата за регулиране на фаровете.Успех!
            Не съм готованец, казах, че фаровете са вдигнати догоре и пак светат много ниско ...
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар

            Working...
            X