Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какво мислите за това CD/Mp3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Не се заяждам,но под нисък клас имах предвид кларион в рамките до 150 лева (нов)
    Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
    Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

    Коментар


      #17
      dudulia написа:
      към колегата Явор:Яворе,толкова години се занимаваше с музика(баща ти),не се ли научи как да избираш?Отиди в някой магазин,където ги има монтирани и тествай моделите на УХО!С едни и същи колони,едно и също радио(диск),едни и същи настройки на бас и високи.После сменяй колоните (пробвай с няколко вида или тези ,които ще монтираш) и не се учудвай много,когато "скапаното" JVC просвири по-добре от "прехвалният" KENWOOD.Разбира се гледай да са от един клас,а не единият да струва 100,а другият 500 лева.И за почитателите на Clarion искам да кажа,че имат много евтини модели,които нямат нищо общо с иначе качественният звук,който принципно вадят.С две думи вярвай на слухът си,а не на писаници!
      Ами да ти кажа точно така направих избора - гледах, слушах и т.н. Възможността ми за избор бе доста намалена от задължителното условие да свети изцяло във зелено (и бяло) - не ги ща модерните неони да ми бодат очите нощно време особено като имам предвид на Бравата къде се слага ЦД-то. Сега като лепна и колонките - пак Пайнерчета и ще видите какво става. Точно заради пеенето се отказах от едно SONY пак в зелено и със същите възможности и на същата цена в Метро...
      Прикачени файлове
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #18
        Честито за придобивката!Някой ден ,ако се видим в Хасково ще чуя как свири. :D
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #19
          dudulia написа:
          Честито за придобивката!Някой ден ,ако се видим в Хасково ще чуя как свири. :D
          Крайно време е вече... Чесно казано аз така и не се сещам кой си... Извинявай ако те обижда това...
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар

          Working...
          X