Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Ел. стъклото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Ел. стъклото

    Здравейте,колеги.Имам много неприятен проблем с шофьорското ел стъкло на Пунто ELX 1,2 1995г.Отваря се много малко и после започва отварително тракане,а когато го затварям,като стигне до горе пак започва това тракане.Отидох на сервиз и ми казаха че машинката ми е заминала и трябва нова,но тук после разбрах че машинката за такова Пунто втора употреба е почти неоткриваема или поне във Варна.Във всички морги ми казаха че на дали ще намеря такава.Викам ок слагам нова и когато видях цена от 130 лв.се отказах,но е лято и завирам в тая кола.Та мисълта ми е ,някой може ли да ми каже къде евентуално мога да намеря такава машинка,но втора употреба защото толкова пари за нова не ми се дават,или поне някакво сервизче където оправят тея машинки...казах ми че някъде около вятърна мелница имало,но не знам къде точно,нито тел.Моля ви дайте някаква идея,че в тея жеги полудявам,а 130 лева за някаква си машинка няма да дам.Доста изчерпателен бях,но все пак ако има някакви въпроси питайте.Надявам се да ми помогнете...ще черпя.))Благодаря Ви предварително и безаварийно каране.

    #2
    А тук във форума не потърси ли? Има толкова теми
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    Коментар


      #3
      Около 30 минути търсих,но намерих за София,за пловдив...за Варна не видях...съжалявам ако има някъде просто наистина са много темите и е възможно да съм изпуснал нещо...ако някъде наистина има нещо,кото ще ми е от помощ ще се радвам да кажеш.))Мерси.

      Коментар


        #4
        просто си пусни обява в раздел "купувам авточасти". иначе аз мисля, че проблема при теб е в жилата, а не в моторчето, но собственият ми опит показва, че само смяна на цялата система решава проблема
        браво 1,6/90 - 09 г.

        Коментар

        Working...
        X