Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свързване на халогени как?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свързване на халогени как?

    Здравейте, скоро си смених предната броня, защото старата беше счупена, сега тази е с халогени, а предишната нямаше! Въпроса ми е следния, възможно ли е да свържа халогените към задната светлина за мъгла (към това копче), защото нямам такова друго на таблото? Колата е Bravo 1.6 97год.

    #2
    да може просто намери кое ти е релето за задния халоген и от там подаи ток на предните нз какъв товар може да издържи това реле наи добре го направи с още едно оригиналното ще управлява другото и си готов
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #3
      Можеш и за бутона на халогените да се хванеш не е задължително за релето, но това е само ако го правиш с отедлно реле а това е силно препоръчително.
      Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


      Когато целта е всичко и пътят е без значение!

      Коментар


        #4
        Вчера разглобих панела на който са бутоните и там на платката има място за бутон на предните халогени и някакво реле. Пробвах се и окъсих глездата, но халогените не светнаха, а когато дам на късо с бутона за задната светлина, гори бушон на едните габарити.Трябва ли да има някъкав бушон или нещо друго по веригата? Ако намеря такава платка с бутон ще си реша ли проблема и самотя достатъчна ли е или ми трябва още нещо? Защото незная какво е стандартното окабеляване?!

        Коментар


          #5
          Не съм 100% сигурен, но незнам защо точно през същия филм мина и колегата "stormi" .... май така се пишеше имаше цяла тема с много схеми и накрая си го направи, само дано не бъркам колегата ... та ако го намериш и питаш предполагам ще помогне .... мъчих се да намеря темата, но уви - немога
          Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
          Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

          Коментар


            #6
            ray_man написа:
            Вчера разглобих панела на който са бутоните и там на платката има място за бутон на предните халогени и някакво реле. Пробвах се и окъсих глездата, но халогените не светнаха, а когато дам на късо с бутона за задната светлина, гори бушон на едните габарити.Трябва ли да има някъкав бушон или нещо друго по веригата? Ако намеря такава платка с бутон ще си реша ли проблема и самотя достатъчна ли е или ми трябва още нещо? Защото незная какво е стандартното окабеляване?!
            Освен платката, ти трябва и едно реле, за което има празно място зад жабката. Значи и него трябва да си купиш от моргата. Релето, което е на твоята платка, а и на всички останали, е за задните светлини за мъгла. Защо не погледнеш схемата в сервизното ръководство, специално за светлините за мъгла няма никакви изменения през целия период на производство, така че за който и модел да гледаш - все ще е вярно.

            Коментар

            Working...
            X