Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вход на запалка на Фиат Пунто Мк2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Вход на запалка на Фиат Пунто Мк2

    Здравейте колеги,Искам да ви попитам нещо малко странно но все пак. Имам проблеми със запалката си или поточно с вързването на каквото й да е чрез нея.Проблема е че според мен е по къса самата запалка и май по широка и нито FM трансмитърите нито Зарядни не влизат хубаво(т.е наполовина стърчат навън пробвал съм сигурно 5-6 устройства) и при най-лекото потръсване на колата се вади... което не е много приятно особено при FM трасмитъра защото песента почва отначало и пак отначало Та въпроса ми е при мен ли е проблема или на всичките Пунтота МК2 е така и не влизат добре нещата.И съответно някакви идеи освен да дръпна таблото и да вържа към кабелите някой разклонител със няколко запалки.Благодаря за отговорите .
    Fiat Punto JTD HLX 1999

    #2
    колега маи така е на всички и при мен е същото малко е плитичка ама нали е запалкааз мисля да си прокарам 12V изход в багажника който да е независим с контакта
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #3
      А дали лесно ще успея да изведа от зад заплаката 12волта да си свържа една от тези от една към две запалки и дали да го свъжа директно или да сложа за всеки случаи и някакъв предпазител. Мерси предварително
      Fiat Punto JTD HLX 1999

      Коментар


        #4
        ако ще си правиш запалка по добре си намери постоянен (+) че на оригиналната запалка е през контакта а да не е зле и един предпазител да има да речем 20 или 25 А
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          Снощи с един мой познат оправихме работата изключих стандартната запалка и си закачих една от китайските с два входа и две USB. Доста прилично стана. Само за информация ако на някои му трябва черния кабел е за маса/черевено черния е за запалката а жълтия е за лампичката на запалката.Темата е за ключ.
          Fiat Punto JTD HLX 1999

          Коментар


            #6
            аз да използвам и да се похваля вместо да преправям оригиналната запалка поставих друга в багажното отделение която работи постоянно ( не само на контакт)въпросната запалка е захранена с 2.5мм2 кабел директно от акумолатора(през един бушон 25А)ето и снимка как се получи
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #7
              Колега много добре е станало направо като фабрична седи
              Fiat Punto JTD HLX 1999

              Коментар


                #8
                egzoti4en написа:
                Колега много добре е станало направо като фабрична седи
                и аз така си казах там имаше фарична дупка (за нещо) която аз само разширих
                Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                Коментар

                Working...
                X