Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Звук при включен мигач

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Звук при включен мигач

    Колеги, някой знае ли как това "цък-цък" при включен мигач да стане по-меко/по-тихо? Малко силничко ми идва.
    Brava 1.9 JTD 100, 2001

    #2
    Е нали пише че си от Шумен, нормално е да е шумно. Мисля че не може колега, това е реле и си цъка, но може да го смениш с друго по тихо.
    КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

    Коментар


      #3
      stefaka222 написа:
      Е нали пише че си от Шумен, нормално е да е шумно. Мисля че не може колега, това е реле и си цъка, но може да го смениш с друго по тихо.
      Това за Шумен ми хареса. А къде се намира това реле?
      Brava 1.9 JTD 100, 2001

      Коментар


        #4
        Има няколко колеги който имат схема, аз не искам да пиша неточна информация, намира се ако не се лъжа в кората под волана, но нека по запознати колеги напишат нещо, по добре ще е да свикнеш според мен.Усилваш музиката и готово или както повечето ""шофери"" караш без мигач и няма шум.
        КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

        Коментар


          #5
          Ако е за колата от подписа да под волана е. Но не знам с какво ще го смениш.
          ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
          ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

          Коментар


            #6
            Колата е същата. Преди време разглобих волана да сменя лостчетата за светлини/чистачки и там имаше едно синьо реле. Предполагам, че него имате предвид?
            Brava 1.9 JTD 100, 2001

            Коментар


              #7
              По тихо няма но може да му смениш мястото зад жабката примерно и тогава няма да се чува толкова силно.И мен вече 5 години ме дразни това натървашто цъкане но ме марзи да го местя.
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар


                #8
                zim написа:
                Колата е същата. Преди време разглобих волана да сменя лостчетата за светлини/чистачки и там имаше едно синьо реле. Предполагам, че него имате предвид?
                Да точно него!
                ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                Коментар


                  #9
                  Като ми остане време ще стигна до него и ще се пробвам да го обвия с някакъв звукопоглъщаш материал. Мисля че ще се получи.
                  Brava 1.9 JTD 100, 2001

                  Коментар


                    #10
                    кола

                    На по новите коли не е реле а платка но има зумер който наподобява цъкане на реле Освен самото реле да смениш
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар


                      #11
                      Единственият начин е да се постави електронно реле.
                      Stop giving directions, just say "Follow me."
                      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                      Коментар

                      Working...
                      X