Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Ксенон.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Ксенон.

    Проблемът е такъв че едната ми крушка започна да свети леко розово спрямо другата ксенона е 6000к .Който е запознат нека пише крушката ли си заминава или да търся проблема дръгаде,по късно ше пусна снимка
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    #2
    Размени баластите и веднага ще разбереш от кое е проблемът.

    Коментар


      #3
      Колега , доколкото знам когато намалеят часовете живот ( светене) на крушката на ксенона , започва да свети бледо розаво. Просто смени крушката явно и идва времето и ще се оправи според мен ... УСПЕХ
      Fiat Punto GT

      Коментар


        #4
        Точно това и ще правя тея дни ще си поръчам от китай направо 2бр но се чудя дали пак да са 6000К много ми синееха и сега 5000 ще пробвам.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          Ми да опитай , и които ти харесат тях
          Fiat Punto GT

          Коментар


            #6
            карал съм с 4300 и с 5000 и 4300 си свети освен най-силно, ами и най-приятно за мен. ама труднос е намират. крушката ти си отива, ама не се занимавай да поръчваш от китай, тук ги има за 5-10 лв горница не си заслужава ни чакане ни разкарване.... аз последния път реших за най-евтино да си взема цял комплект за 60 лв да си имам резерва и вече май всичко свърши от него. така че си помисли с поръчката от китай
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              5 /10 лева такова животно няма искат най малко 20 кинта на парче а от китай ми идват 16 долара с доставка .Ако ти знаеш каде са 10 тина кинта кажи.
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар


                #8
                Колегата не казва, че са по 5-10 лева, е че 5-10 лева е горницата.

                Коментар


                  #9
                  На неговия отгов пише годница тая дума не я разбрах.Ствоя помощ ми стана ясно.Редактирах му я, за да е по-ясно.ogi28b
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    Почне ли да си мени цвета към розово или лилаво - ксенона си заминава.На Бравата - изкара ха 3 години и едната крушка накрая светеше доста лилаво, преди да спре съвсем.Намерих си крушка на 15тина лева - 6000к.На Алфата като я взех светеха с различни цветове - леко, но се усещаше - смених текущите 6000к с 5000к, които си поръчах от и-бей. С доставката ми бяха около 40лв.Въпроса беше че търсех не обикновени H7, a H7R - имат една лента на тях, която премахва част от разсейването на светлината при употребата на рефлекторни фарове.
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      А от 6000 на 5000 има ли реазлика в цвета на асвалта или в движение се вижда еднакво.
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар


                        #12
                        разликата е сериозна в цвета.
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          Ще пробвам и дано да е така че 6000 ми синееха прекалено много.
                          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                          Коментар


                            #14
                            виждам че се заговаряте за цените на H1 Xеnon (няма значение колко К).... тука варират от 8 до 16лв. .... споредзависи от човека
                            AUDI 1.8 20V TURBO
                            ex - FiAT BRAVO 2.0 20V, 1.9 JTD ++, 1.8 16V+газ, Alfa Romeo 1.9 JTD

                            Коментар


                              #15
                              dani389 написа:
                              Ще пробвам и дано да е така че 6000 ми синееха прекалено много.
                              Пробвай направо с 4300. Мен 5000 също ми синее доста.
                              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                              Коментар

                              Working...
                              X