Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със осветлението

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със осветлението

    Проблема ми е следния уреда които ми показва колко е загряла колата си работи добре през деня ко вечер осветлението му ту свети ту изгасва колата е мареа 2.4.

    #2
    Колега с шесто грам разглоби таблото при километража първо имаш 5 бол чета и като ги отвиеш отвори капака за бушоните и там горе има едно бол че за това за въздуха и после махни цялата пластмаса пред километража и откачи кабел четата за усилване на светлината и за дигане и сваляне на фаровете и махни пластмасата после имаш 4 болта за километража и като ги отвиеш откачи буксите те са 3 отгоре и извади внимателно таблото и ще видиш отзад са крушките ако не се лъжа за температурата са 2 ти ще ги видиш провери дали хубаво правят контакт и повдигни малко езичетата ако имаш други крушки ги смени и после по съшития начин сглоби таблото.На мене ми правеше същото само че на скоростта и ас ги смених защото не бяха изгоря ли но им имаше нещо и се оправи проблема. :D
    Fiat Marea Weekend 1.8 16v 1997

    Alfa Romeo 146 1.9TD 1995

    Коментар


      #3
      Аха ясно.Мерси много Поздрави.

      Коментар


        #4
        ОФФИскам да подчертая, че нямам за цел да се заяждам с никого, за каквото и да било. Към колегата lqmbata: много трудни за четене са постовете ти. Правописни грешки една камара, препинателни знаци - никакви. Заболяха ме очите. Не си ли четете постовете като ги напишете?
        Fiat Bravo 11'97
        1.4 12V A/C

        Коментар


          #5
          rudiem написа:
          ОФФИскам да подчертая, че нямам за цел да се заяждам с никого, за каквото и да било. Към колегата lqmbata: много трудни за четене са постовете ти. Правописни грешки една камара, препинателни знаци - никакви. Заболяха ме очите. Не си ли четете постовете като ги напишете?
          Добре ще се постаря!
          Fiat Marea Weekend 1.8 16v 1997

          Alfa Romeo 146 1.9TD 1995

          Коментар


            #6
            Започни с оправяне на местожителството
            Fiat Bravo 11'97
            1.4 12V A/C

            Коментар


              #7
              rudiem написа:
              Започни с оправяне на местожителството
              Ок мерси.Горе долу и текста го оправих.
              Fiat Marea Weekend 1.8 16v 1997

              Alfa Romeo 146 1.9TD 1995

              Коментар

              Working...
              X