Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Радио/CD KYOTO

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Радио/CD KYOTO

    Някой да е чувал за тази марка? Мнения?
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    #2
    аз не бях чувал за такава марка, докато тези дни не ми попадна брошура на Практикер- там е дадено някакво СД на тази марка- но нещо неми вдъхва доверие, но пък за тази цена май няма друго такова.
    Tofas- Sahin 1.6 карб.

    Коментар


      #3
      по добре се насочи към ЕЛИТ, поне за тяхната цена на дизаин го докарват
      Tofas- Sahin 1.6 карб.

      Коментар


        #4
        И аз го видях в брошурата на Практикер. Цената е много добра за възможностите му, а дизайна е малко "ретро" - идеален за интериора на Фиат Ритмо. Тези съвременните са прекалено закръглени за моя вкус.Притеснява ме само да не се окаже боклук, който се разваля повече отколкото свири...
        Fiat Ritmo 105TC
        1600cc 105к.с.

        Коментар


          #5
          ForceWere написа:
          аз не бях чувал за такава марка, докато тези дни не ми попадна брошура на Практикер- там е дадено някакво СД на тази марка- но нещо неми вдъхва доверие, но пък за тази цена май няма друго такова.
          Има и друго на горе долу тази цена в техномаркет марката е нео дори е и с повече функции има и усб и място за флашка .
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            dani389 написа:
            ForceWere написа:
            аз не бях чувал за такава марка, докато тези дни не ми попадна брошура на Практикер- там е дадено някакво СД на тази марка- но нещо неми вдъхва доверие, но пък за тази цена май няма друго такова.
            Има и друго на горе долу тази цена в техномаркет марката е нео дори е и с повече функции има и усб и място за флашка .
            Баджанака си купи от техномаркет едно нео за 109 лв. Изглежда страхотно, свири страхотно (е, като за парите си, просто не отстъпва по нищо на евтино марково ~200 лв) и даже вече повече от месец откак го е купил и не се е развалило, направо супер :D
            Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

            Коментар


              #7
              а някой знаели дали това NEO и KYOTO имат изходи за усилвател
              Tofas- Sahin 1.6 карб.

              Коментар


                #8
                NEO, Elite, AEG, Roadstar, Kyoto, Nippon .... Каква ли още марка ще измислят за един и същи пълнеж Аз лично не бих си купил нещо от гореизброеното и нямам проблеми от сорта на:
                и даже вече повече от месец откак го е купил и не се е развалило, направо супер
                Аз предпочетох Alpine

                Коментар


                  #9
                  ForceWere написа:
                  а някой знаели дали това NEO и KYOTO имат изходи за усилват ел
                  Не знам колега виж в саита на technomarket.bg там са описани подробно има едно за 229 което чете и двд .
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    виж какво давам ти моето касетофонче SONY и не се занимавай, има и изход за усилвател и за жично дистационноhttp://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=6805бирата от мен
                    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                    ИТАЛФЕСТ 2007

                    Коментар


                      #11
                      аз в момента съм с това http://www.stereo.ru/profile_test.ph...tree_id=12но въпроса е да мина на сд-мп3, но мисля ако ще сменям такова касетофонче да е с нещо сравнително добро- нещо не ми се връзва да разкарам такова животно :D за някакво НЕО
                      Tofas- Sahin 1.6 карб.

                      Коментар


                        #12
                        Късно е вече купих си Киотото. Колебаех се между едно Деу и Киотото, но последното спечели поради по-симпатичен дисплей и повече функции. Има си всички екстри - изходи за усилвател, дистанционно, свалящ се панел и е много евтино.Сега ще видим и как ще работи...
                        Fiat Ritmo 105TC
                        1600cc 105к.с.

                        Коментар

                        Working...
                        X