Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мигачите отказаха !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мигачите отказаха !!!

    Здравейте,Днеска имах много гадно преживяване,мигачите ми отказаха. От известно време имам проблем с тях. В по-голяма част от времето си работят нормално, но има моменти когато мигат по-бавно от нормалното. Днеска докато се прибирах от работа направо си отказаха. Нито ляв, нито десен, нитоа аварийни, нищо. Включваха се за момент най-много за 1-2 премигвания няколко пъти и след това пак ги няма. За капак на всичко проработиха точно когато стигнах до блока и най-нахално си работиха и двата, и то както си трябва. Поразрових се из форума, но не открих нищо по въпроса. Моля, дайте някакви съвети.Благодаря ви предварително.

    #2
    Като за начало Провери дали има постоянно ток до лоста на мигачите.Релето се намира под кормилото.Или има слаба враска някаде или кабел прекаснат.А може и релето да прави чакмаци.

    Коментар


      #3
      Аз имах наскоро проблем с релето, мигача ту го имаше ту не. В крайна сметка разглобих самото реле, вътре почти нямаше здрава спойка.
      Fiat Coupe 1.8

      Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

      Коментар


        #4
        Същите симптоми имах преди 2-3 години с Брава 1,4 12V. Оказа се че е релето. Намира се под волана - вади се долната кора. Ново струваше около 30 лв. Втора употреба - 5лв. Оказа се че на Пунто МК1 релето е същото и става на Брава.
        Peugeot 301
        Punto 1.9 JTD - на жената

        Коментар


          #5
          Re: Мигачите отказаха !!!

          Keano написа:
          Здравейте,Днеска имах много гадно преживяване,мигачите ми отказаха. От известно време имам проблем с тях. В по-голяма част от времето си работят нормално, но има моменти когато мигат по-бавно от нормалното. Днеска докато се прибирах от работа направо си отказаха. Нито ляв, нито десен, нитоа аварийни, нищо. Включваха се за момент най-много за 1-2 премигвания няколко пъти и след това пак ги няма. За капак на всичко проработиха точно когато стигнах до блока и най-нахално си работиха и двата, и то както си трябва. Поразрових се из форума, но не открих нищо по въпроса. Моля, дайте някакви съвети.Благодаря ви предварително.
          Колега, първо кажи за каква кола става въпрос.
          BRAVO 1.6 16V

          Коментар

          Working...
          X