Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автоматично стъкло на Браво 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автоматично стъкло на Браво 1.6

    Колеги имам приятел,който скоро смята да си продаде Бравото(1.8 ),Прозореца на шофиорската врата му е автоматичен,имам впредвит че като задържиш копчето и стъклото се качва и смъква само.Въпроса ми е кое от обурудването на неговата кола трябва да взема за да мога на моето Браво да го направя автоматично съклото и изобщо възможно ли е ?Извинявам се ако въпроса ми е глупав или е коментиран просто не намерих подобна тема или решение...???
    Fiat Stilo Abarth 2,4 170hp!

    #2
    Модула в жабката. След това, ще ти трябват малко познания по електроника, за да превържеш схемата.Нали се сещаш, че при него ще спрат да работят, както и централното у-е, както и още някои "опции" ще изчезнат. Дали ще успее така да я продаде
    Прикачени файлове
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      Колега , фанаи първо си оправи колата пък после мисли за другите неща.... С тоя красив разпран калник и преден капак (едра ЧУМА) и предна броня тунинг половината я няма ..... п.п. Всичко е в крагъ на майтапа дано некой да ти помогне за да мога да ти разглобя бравото и да го направиме от (АБАРТ-ЗНАК) 1.8 GT ....УСПЕХ
      Fiat Punto GT

      Коментар


        #4
        Ок мерси колега за инфото ще погледна как стоят нещата с този модул,ако ли не имаш ли представа колко струва да си го купя отделно ???
        Fiat Stilo Abarth 2,4 170hp!

        Коментар


          #5
          sen7ineL написа:
          Колега , фанаи първо си оправи колата пък после мисли за другите неща.... С тоя красив разпран калник и преден капак (едра ЧУМА) и предна броня тунинг половината я няма ..... п.п. Всичко е в крагъ на майтапа дано некой да ти помогне за да мога да ти разглобя бравото и да го направиме от (АБАРТ-ЗНАК) 1.8 GT ....УСПЕХ
          Колега с пробит радиатор и горящ масло леген :D не мисля че това е темата за обсъждане на забележки по-колите Айде Тонка да се отчета и вместо да спамиш мисли кога да отидеме да погледнеме Бравото за модула !
          Fiat Stilo Abarth 2,4 170hp!

          Коментар


            #6
            колега чувал съм че се продават някакви приставки които се връзват преди копчето за ел.стъклото и то става автоматичко или така нареченият комфорт

            Коментар


              #7
              То това браво е с комфорт модул на централното на алармата.И сега мисалта ни е с колегата дали ще стане от алармата да го направят да е автоматично , но пък и като се замислихме днес то е комфорт само за затваряне на прозореца а за отваряне ???? Мистика Другото което е до сега раглабях колата на колегата , и при жапката я няма така наречената (централина) , която оправлява стъклата има само реле което е за стъклата.Даите някви съвети как да го направиме това фиатче с още 1 не фагрична Екстра
              Fiat Punto GT

              Коментар

              Working...
              X