Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Избор на CD Player и колони за Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Избор на CD Player и колони за Brava

    Дойде време да търся player и колони ... За player съм се спрял на тези 2 варианта:http://get.bg/catalog/product_info.p...id=13552При втория ми харесва това, че може да възпроизвежда и WMA формат ...Така, какви колони бихте ми препоръчали към това чудо, мисля да сменя тези във вратите и да сложа отзад където има отделено място за тях, няма да режа корите, не мисля да правя нещо свръх мощно и заради това мисля че 4x50 ми е напълно достатъчно ...Четох доста теми из форума, но всеки случай е специфичен. Надявам се да не дрънчат корите на вратите ... дайте някакви предложения за колони, мисля да взема общо 4 за вратите и за отзад като ще се захранват от JVC-то, което ще взема ...

    #2
    JVC е добра марка.Това което лично на мен не ми харесва в избора ти е, че цвета на светене и на двете машинки е син и червен.Аз също си търя нещо сега ама искам да свети изцяло в зелено - да ми пасва на светлините на Бравата - няма вечер да се чувствам в дискотека я. Засега съм харесал един Pioneer:http://www.electron.bg/product_info....sort=3a&page=2На подоба цена е като JVC-то а и по нищо друго не отстъпва - даже мисля че е по -добър.
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      Yavor написа:
      JVC е добра марка.Това което лично на мен не ми харесва в избора ти е, че цвета на светене и на двете машинки е син и червен.Аз също си търя нещо сега ама искам да свети изцяло в зелено - да ми пасва на светлините на Бравата - няма вечер да се чувствам в дискотека я. Засега съм харесал един Pioneer:http://www.electron.bg/product_info....sort=3a&page=2На подоба цена е като JVC-то а и по нищо друго не отстъпва - даже мисля че е по -добър.
      колега аз от два дни сам с този pioneer само че е 2800 - същия но с син дисплей и червени копчалъци, колата ми е синя и затова го взех. Иначе сам много доволен , тази седмица ще слагам два Kicker-а на кората да видим кво ще се получи.
      Fiat Stilo JTD ....sold
      Volvo C 70 ....

      Коментар


        #4
        Втория ми харесва повече. Аз съм си мислел да взимам същия, но за сега не ми трябва СД.За колони гледай да са повече от 30W RMS иначе ще заминат много бързо.
        Tofas- Sahin 1.6 карб.

        Коментар


          #5
          Колеги някои от вас няма ли касетофон с ресивър за продаване .
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            Re: Избор на CD Player и колони за Brava

            wwweb написа:
            Дойде време да търся player и колони ... За player съм се спрял на тези 2 варианта:http://get.bg/catalog/product_info.p...id=13552При втория ми харесва това, че може да възпроизвежда и WMA формат ...Така, какви колони бихте ми препоръчали към това чудо, мисля да сменя тези във вратите и да сложа отзад където има отделено място за тях, няма да режа корите, не мисля да правя нещо свръх мощно и заради това мисля че 4x50 ми е напълно достатъчно ...Четох доста теми из форума, но всеки случай е специфичен. Надявам се да не дрънчат корите на вратите ... дайте някакви предложения за колони, мисля да взема общо 4 за вратите и за отзад като ще се захранват от JVC-то, което ще взема ...
            Колега и аз преди 2 години пазарувах от Гет.бг, обаче си взех Аiwa :D Очевидно търсиш плейъра да е около 200 лв... JVC обаче лично на мен не ми харесва, фен съм на Sony и Kenwood, това и бих ти препоръчал. Колкото за колонки, мисля че тези дето ще ги вграждаш във вратите ще са слабички за плейъра, отзад отстрани на кората ако не се лъжа са 10 сантиметрови колонките, определено ще са слабички за който и да е плейър... Моя съвет е да си вземеш една "резервна" кора от моргите и да боднеш 6/9 инчови отзад

            Коментар


              #7
              Re: Избор на CD Player и колони за Brava

              Uneek написа:
              Колега и аз преди 2 години пазарувах от Гет.бг, обаче си взех Аiwa :D Очевидно търсиш плейъра да е около 200 лв... JVC обаче лично на мен не ми харесва, фен съм на Sony и Kenwood, това и бих ти препоръчал. Колкото за колонки, мисля че тези дето ще ги вграждаш във вратите ще са слабички за плейъра, отзад отстрани на кората ако не се лъжа са 10 сантиметрови колонките, определено ще са слабички за който и да е плейър... Моя съвет е да си вземеш една "резервна" кора от моргите и да боднеш 6/9 инчови отзад
              Да правилно си преценил, до 200 лв. давам за player, повече мисля че са много за такова чудо ... Не знам точните размери на колоните, ще разглобя вратите да видя мойте дали са кръгли или елипсовидни и направо с тях по магазините, а за отзад, ако наистина се събират 10 см. говорители ще е кофти ... Може да се наложи да взема и по слаб player, съответно по евтин ... но ще видя как ще го мисля ...

              Коментар


                #8
                колега аз имам на уното същия като по горния модел JVС и съм супер доволен. купувал съм го преди една година когато беше 300 лв. преди това имах AIWA след 6 месеца прескачаше като за световно. сонито е много скъпо а кенууд - а е супер сложен - на едно копче по 10 функции. относно пайнера един приятел си купи такъв и на пръв поглед е добър. пайнера беше в промоция в метро пловдив на 175 лв. крайна цена.заJVС - то съм сигурен, че цената в технополис (официалния вносител на JVС ) и метро е под 200 лв. като се има предвид каква е возията на уно и че не прескача ти препоръчвам JVС .http://www.technopolis.bg/scatf.php?id=23&p=1&f=3701
                UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                Коментар


                  #9
                  Re: Избор на CD Player и колони за Brava

                  wwweb написа:
                  Uneek написа:
                  Колега и аз преди 2 години пазарувах от Гет.бг, обаче си взех Аiwa :D Очевидно търсиш плейъра да е около 200 лв... JVC обаче лично на мен не ми харесва, фен съм на Sony и Kenwood, това и бих ти препоръчал. Колкото за колонки, мисля че тези дето ще ги вграждаш във вратите ще са слабички за плейъра, отзад отстрани на кората ако не се лъжа са 10 сантиметрови колонките, определено ще са слабички за който и да е плейър... Моя съвет е да си вземеш една "резервна" кора от моргите и да боднеш 6/9 инчови отзад
                  Да правилно си преценил, до 200 лв. давам за player, повече мисля че са много за такова чудо ... Не знам точните размери на колоните, ще разглобя вратите да видя мойте дали са кръгли или елипсовидни и направо с тях по магазините, а за отзад, ако наистина се събират 10 см. говорители ще е кофти ... Може да се наложи да взема и по слаб player, съответно по евтин ... но ще видя как ще го мисля ...
                  Тези дето са във вратите едва ли ще намериш същия размер, елипсовидни са, много гаден размер, няма никъде. Аз сложих кръгли Кенууд, и паснаха на дупките перфектно. Но не помня какъв размер бяха... Съвета ми е ако не са ти "изпушили" тези във вратите, да не ги сменяваш, тези които аз сложих свиреха точно колкото заводските Нокиа, никаква разлика, а дадох доста парички за тях. Добави си едни горе дето са при стъклото, трябва да си има оставени кабели и букса (в случай че нямаш колони там де, твойто оборудване може да си имаш колонки и там)

                  Коментар

                  Working...
                  X