Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за километража.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за километража.

    Искам да питам, някой знае ли защо на километража пише "TRIP 6.7 (примерно) l/100km"тва какво точно означава ? Среден разход за изминалите километри (не тотала) или разход за последните 100км Щот беше на 700 км и ми показваше разход 6.7 и като го занулих минах 100 км и ми пише 6.3 (по един маршрут съм ги минал тия километри)
    Punto JTD
    http://prikachi.com/images/505/4734505h.jpg

    #2
    Re: Въпрос за километража.

    jimi69 написа:
    Искам да питам, някой знае ли защо на километража пише "TRIP 6.7 (примерно) l/100km"тва какво точно означава ? Среден разход за изминалите километри (не тотала) или разход за последните 100км Щот беше на 700 км и ми показваше разход 6.7 и като го занулих минах 100 км и ми пише 6.3 (по един маршрут съм ги минал тия километри)
    Колега ,това да ти дава среден разход на 100 км, но при положение ,че изминаваш повече км,ти показва със средната скорост която караш колко ти гори колата на 100 км и оттам си правиш сметката на 700 км колко си изгорил Успех.А разликата между 6.7 и 6.3 зависи от скоростта (трафик ,градско едно др ) и аз всяка седмица пътувам извън градско и ми пада разхода почти всеки път (радвай се щом не се вдига)

    Коментар

    Working...
    X