Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с фаровете на Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Прочети това http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...asc&start=1920 (последният пост на страницата).Може и да ти е от полза.
    AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
    HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
    Kawasaki ER-6n'2012

    Коментар


      #17
      кола

      Провери някой кабели дали не правят проблем на BSI например
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #18
        Един въпрос свързан с фаровете на Стило 3-ри врати, 1.9 JTD. Колата е на приятел и не му харесва как светят фаровете. Отидохме да ги видим и са на различна височина. До сега на Пунтото, Бравата, Самарата... си имаше врътки за регулиране и съответно съм си ги нагласял от там. На това Стило обаче на мястото на едната врътка стърчи бяла пластмасова пръчка без резба по нея, а на другата с резба. И двете не помръдват на никъде.Възможно ли е фаровете да се регулират само от ел. машинки, които не работят и да няма възможност за ръчна корекция? Има ли Стило с такива фарове без възможност за ръчна корекция?
        Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
        Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

        Коментар


          #19
          с тресчотка е най-лесно, камъка май беше 10.Иска мнооооооооооооооооооооооооооооого въртене, а ако изобщо не мърдат, най-вероятно са се заклинили вътре 2те зъбни колела.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #20
            На врътката откъм калниците има резба, вижда се и накрая е за ключ направена. Тя предполагам е за наляво-надясно. Другата обаче, която е откъм радиатора е дълга пластмасова пръчка и не помръдва, а няма и шестограм накрая за ключ - предполагам точно тя е за нагоре-надолу. Почивните дни като се видим с момчето може да направя и снимки.
            Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
            Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

            Коментар


              #21
              Знае ли някой къде се продават тези скапани моторчета за тези буклучарски фарове

              Коментар


                #22
                Mitan написа:
                Здравейте. При мен се получиха изненадващо следните проблеми: включвам фаровете на Стилото и..изненада-вместо къси светлини, се включват моторчетата на фаровете /късите не светват/.Дългите и габаритите работят нормално. Крушките /гледани през фара/ изглеждат здрави. Компютъра не ми отчита да е изгоряла някоя крушка. Като бонус към това, като включих чистачките на импулс, се получиха много странни ефекти- чистачките се движат с колкото повторения те си искат и спират когато и където им хареса. Не стига това, ами и задната чистачка се включва когато и където си поиска /когато предните са включени на импулс/.Колата е Стило 1,2, 16 кл. Някой да има идея на какво се дължи и как се оправя това??????Благодаря предварително.
                Компютъра не казва като ти изгори крушка на фара. Не знам защо така са го измислили, ама за габарит и за лампичка на номера предупреждава, а за фар не.Пустите му италианци...
                ПРОДАВАМ ДЖАНТИ СТИЛО
                Stilo JTD 115 2003 бегачка
                Brava 1,4 12V 1997 на газ
                Tempra 1,4 1993 и тя на газ
                i dr. та като се почне от 125р ... и те на газ

                Коментар


                  #23
                  pafo написа:
                  Знае ли някой къде се продават тези скапани моторчета за тези буклучарски фарове
                  Навсякъде. Моите са от VW Touaran. Вземи едната за мостра. Фаровате са на AL, не са боклук.Като ги намериш, запечати платките с нещо, иначе пак ще изгорят. Аз направих това със силикон за уплътнения.Сега е вече трета година откак имам колата и имам желание да ги мия отвътре по упътването на оги за браво, но без разлепване.Ще видим какво ще стане. 90% от хората си взимат нови фарове.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар

                  Working...
                  X