Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

? Clarion CZ200EG срещу Clarion DB189RGMP vs Pioneer 3900 ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ? Clarion CZ200EG срещу Clarion DB189RGMP vs Pioneer 3900 ?

    Здравейте, колеги! Събрах пари и утре, други ден, здраве и живот ще си купя следните неща за Бравичката: Предна линия: Hertz DCX 165Задна линия: Hertz DCX 690Остана само плеъра... ужасно съм объркан. Хем искам да се чува възможно най-силно и с добър бас като за без туба и амп, хем искам да е до 200-220 лв. и от горе на всичко да има USB и AUX джак.Първо се бях спрял на това: Clarion DB189RGMP. Проблемът е, че никъде не мога да го намеря вече и няма USB: След това реших че това ще е добър плеър за системата: Pioneer 3900MP обаче ми казват, че пайнера вадел доста нереален и изкуствен звук и не бил за предпочитане пред клариона. От горе на всичко също няма USB. В последствие се зачудих за този плеър: Clarion CZ200EG. Има си всичко - и USB, и MAGNA BASS EX системата, и дизайна е сполучлив... само че в характеристиката на сайта на Кларион пише 4x45W, докато другите са 4x50W , което не ми харесва и ме води на мисълта, че дори и 5 w от всяка колона са си сериозен компромис от към сила на звука.. И така... ако някой може да помогне и да даде някой друг съвет ще съм много благодарен. Втора употреба плеър в добро състояние също съм склонен да купя.

    #2
    Добри свирки правят Алпин. По висшите модели на Сони също не са лоши. Приличен бас без ууфър и усилвател трудно ще изкараш. Аз го постигам, но с редактиране на всяко едно парче поотделно с подходящ софтуер. Пайнера някога беше върха, в последно време лично аз не ги харесвам, някак звука им ми е тенекиен.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      От 3та изброени - залагам на pioneer-a, но ...... да знаеш, че бас от тези колони няма да чуеш.Това са най-ниския клас на Hertz и не блестят с нищо
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        emzo написа:
        но ...... да знаеш, че бас от тези колони няма да чуеш.Това са най-ниския клас на Hertz и не блестят с нищо
        Не смеех да го кажа, че да не ме упрекнат в пристрастие , абсолютно съм съгласен за говорителите - качество не очаквай от тях.
        Fiat Marea 1.8i 16V
        Fiat Tipo 1.4i 8V
        Fiat Punto 1.6i 8V
        www.italauto-bg.net/forum/

        Коментар


          #5
          Туко що си намерих 2-ра ръка плеърче DB 288 R-USB за 110 лв. Така, че ще отделя да си взема вместо DCX 690 едни ECX 690. Предполагам, че ще има осезаема разлика.

          Коментар

          Working...
          X