Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с елмашинките на Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с елмашинките на Стило

    Както разбирате от заглавието имам проблем с машинките за реголиране на фаровете. От 5 машинки които имам работи само една и не мога да си намеря машинка. По моргите ако имат хубав фар не му дават машинката ако ти дадат някоя 50 процента няма да работи. Та затова реших да пиша тук. Дайте предложения за покупка, ремонт или ако става от друг модел. Педварително да кажа от Пасат и Голф не стават нищо че машинките са немски.
    Прикачени файлове
    FIAT Stilo 1.9 Jtd

    #2
    Стават точно от ВАГ, утре ще кача списък от кои точно.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Емо ти не спиш ли? :D С голямо нетърпение ще чакам отговора ти.
      FIAT Stilo 1.9 Jtd

      Коментар


        #4
        От Фолксваген Кади става. Последната цифра в номера е различна (303 на Стило, 304 на Caddy), но на външен вид са напълно еднакви. Не мога да се закълна, че всички останали параметри са идентични, но мисля че са. Във всеки случай стават.
        Прикачени файлове
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          На форд фокус са същите. Ланчия Либра, на някои модели на опел и ситроен съм виждал. Проблема е, че в тях гори един чип който не се намира никъде.

          Коментар


            #6
            След като Пешо е намерил снимката, ти ги давам веднага.Успех в търсенето.
            Прикачени файлове
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Златни сте :D
              FIAT Stilo 1.9 Jtd

              Коментар


                #8
                На мен само едната не ми работи, проблема е в зъбните колела вътре в машинката
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  emzo написа:
                  На мен само едната не ми работи, проблема е в зъбните колела вътре в машинката
                  Ще ти пратя една машинка по Ваньо като идва. Аз поне зъбни колелца имам.
                  FIAT Stilo 1.9 Jtd

                  Коментар


                    #10
                    каква им е цената на тия машинки нови/на старо?..

                    Коментар


                      #11
                      xaerial написа:
                      каква им е цената на тия машинки нови/на старо?..
                      Нови по цена на Бош излиза около 60лв.
                      A20DTH ЖТД ама не баш
                      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                      Коментар


                        #12
                        Едва ли има особено значение, но да спомена, че на оригиналната на Стилото (както и на тази за Caddy при мен) не пише Bosch, а Automotive Lighting.Към xaerial: аз намерих (от познат) тази за Caddy за 20 лв. (в отлично състояние, да не кажа нова).
                        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                        Коментар


                          #13
                          Да, 20лв на здрава, ползвана машинка е добра цена.Цецо, ако имаш няма да откажа.п.с.С Ваньо ако не сте видели темата - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=68726
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            На мен от моргата в Драгичево (имат реклама в нашият форум) ми взеха 30 лв. за една машинка която и на външен вид и личи че е мокрена доста. Съответно сега ще я връщам и ......
                            FIAT Stilo 1.9 Jtd

                            Коментар


                              #15
                              Рових във форума ама не намерих как се свалят тези машинки , та реших да питам тук , че и двете ми не работят.
                              Fiat Stilo MultiJet 120 PS
                              Multiwagon

                              Коментар

                              Working...
                              X