Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с фаровете от мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с фаровете от мареа

    Здравейте колеги!ударих си колата и се наложи да си сменя фаровете и си взех от мареа с лупи но никак не светят имам и ксенон почистих ги като е описано в няколко теми монтирах ги закарах ги на реглаж и пак нищо малко бяха захабени рефлекторите но нямам възможност да остана без кола и да ги оставя за рециклиране ако някои може да ми даде съвет какво да направя или ако някой има счупени такива фарове,но с здрави рефлектори за да ги дам за рециклиране ще съм благодарен!Благодаря предварително на всички

    #2
    Мини на някоя среща на форума, да ги видим как светят и какви може да са проблемите. Мога да ти предоставя 2 оригинални фара срещу депозит, а ти да си разглобиш и рециклираш рефлекторите. Проблемът е точно това - "малко бяха захабени". На теб ти се струва малко, но е достатъчно да "изяде" светлината.

    Коментар


      #3
      добре ако не намеря до 1 седмица счупени и ако все още ти важи предложението съм навит предполагам за 5 дена ще рециклират старите

      Коментар


        #4
        За повече информация за срещите - виж темите за срещи в раздела Срещи и мероприятия:Пълен списък с регулярните срещи на форумаЧат за срещите в София - първия пост в темата. Предложението ми си важи, няма къде да избяга. Рециклирането на мен ми отне време от понеделник на първата седмица до сряда на втората, като в понеделник сутрин ги пратих, в сряда следобед ми казаха, че са получени и че ще струва еди колко си, потвърдих заявката за рециклиране, в петък да са били готови, в понеделник от новата седмица ми се обадиха че ми ги пращат обратно, в сряда сутрин бяха при мен.

        Коментар


          #5
          Nedialkoal написа:
          добре ако не намеря до 1 седмица счупени и ако все още ти важи предложението съм навит предполагам за 5 дена ще рециклират старите
          Не се прави на циганин, а се възползвай от предложението на Оги.
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            #6
            не се правя ама ако намеря от някоя ударена ще ги пратя тях за рециклиране и като са готови разглобявам и слагам

            Коментар


              #7
              Nedialkoal написа:
              не се правя ама ако намеря от някоя ударена ще ги пратя тях за рециклиране и като са готови разглобявам и слагам
              Не съм искал да те обидя. Човека е сериозен и няма да те подведе.
              Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

              Коментар


                #8
                Пробвай дали ще има някакъв полижтелен ефект с обръщане на рефлектора.
                Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                Коментар


                  #9
                  благодаря на всички които се отзоваха ще пращам рфлекторите за рециклиране

                  Коментар

                  Working...
                  X