Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задни автоматични стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задни автоматични стъкла

    Имам идея да си сложа машинки за вдигане и смъкване на стъклата на задните врати.Смятам да сложа ключето някъде на централната конзола. (същото като на предната дясна врата което управлява ляво и дясно стъкло)въпроса е обаче дали ще станат машинки за предни врати, или има такива и за задните.Дали ще има място, защото като гледам кората на предните е малко по различна от задните врати.по издута е на някои места.Ще махна ръчките за стъклата. Идеята на цялото упражнение е, че синът ми постоянно вдига стъклата, показва се навън и се притеснвам да не стане някоя беля.Колата е типо 1,6sx.
    Carozzeria Touring, Milano
    Fiat 124 Touring - моята следваща кола

    #2
    Не съм сигурен че предни механизми ще станат отзад - вратата е доста по-малка. Търси направо задни механизми по моргите.А най простото решение, за да не се показва малкия през прозореца е наистина само да махнеш дръжките, а след някой месец като му е минало желанието пак да си ги сложиш...
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      няма от къде да намери задни за типо,защото няма фабрично с ел прозорципредните стават с малко преправяне,аз бях си сложил на старото типа и си бачкаха без проблеми

      Коментар


        #4
        На моята Темпра и задните са електрически,но механизмите им са различни от предните.Но както казва pugsy с доработка може да станат.Не забравяй да сложиш и бутон,с който да забраняваш вдигането и свалянето.Успех
        Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

        Коментар

        Working...
        X