Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

осветление на бутоните на фиат типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    осветление на бутоните на фиат типо

    Здравейте колеги, някой може ли да ми каже дали има осветление на бутоните за сваляне на стъклата и ако има как се сменява. И още нещо на копчето на халогените и на лосчетата за мигачите и чистачките как се сменяват крушките? Става въпрос че и там нещо ми тъмнее, мога ли да ги сменя сам или трябва да хода на сервиз? Благодаря предварително.

    #2
    Здравей в Типото има осветление на всяко копче и лостовете за мигачи и чистачки ,не змам колко си сръчен ,но аз колата на сервиз не бих я закарал.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      За сръчност мисля че се справям. А имаш ли представа горе-долу как става смяната?

      Коментар


        #4
        На Типо не съм свалял но други колкото копчета съм разглобявал е елемнтарно само трябва да внимаваш да не чупиш нищо че пласмасата с годините става много чуплива.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          до колкото си спомням страничните бутони на двата лоста се вадят - като капачетаима едни бели работи на въртящата се част те също се вадят ама после как бешеаз ги разглобявах мойте ама беше като купих типото
          Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

          Коментар

          Working...
          X