Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

AUX кабел от Касетефон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    AUX кабел от Касетефон

    Здравейте колеги,имам въпрос към Вас... в момента съм със следното касетефонче .. и искам да попитам възможно ли е от него да се отвори и да се изкара 3.5мм жак за мп3 и т.н. ?Вариант докато си къпя хубаво ново ЦД ...
    Fiat Punto Elx 1.9JTD

    #2
    Принципно може но няма смисъл да се мъчиш куписи трансмистер,докато дойде време за нов плеар.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      dani389 написа:
      Принципно може но няма смисъл да се мъчиш куписи трансмистер,докато дойде време за нов плеар.
      Един приятел му взех за ден да пробвам как е с трансмитера- ОТВРАТИТЕЛЕН звук вадеше ,купих адапторна касетка -тя пък работи,но в колата неиска да тръгва касетката ?! Пък и си направих добро озвучение на музиката и бих искал да си ми е с оригинално качество.
      Fiat Punto Elx 1.9JTD

      Коментар


        #4
        Разтърсе с търсачката из форума имаше тема за оригинален касетофон от Брава/о му пускаха сиднал мисля че беше на кабелите на главата и го штракваха все едно е с касета но това е по спомен ,а принципа е един и същ независимо от марката. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=42784 ето и тук има нещо по твоя въпрос.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар

        Working...
        X