Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

чистачките на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    чистачките на Браво

    Чудя се дали по принцип е така или при мен нещо се е скапало?Когато се пръска водата не би ли трябвало и чистачките сами да тръгнат???? Пръскам и докато не натисна лосчето да ги включа изобщо не се и сещат Yellow_Flash_Colorz_PDT_23 Нормално ли е?!?
    Bravo 1.6/16V ... и на газ

    #2
    Нормално е.И при мен е така и страшно ме дразни.

    Коментар


      #3
      За предните е така...За задната обаче с натискането за да пръскаш се задейства и чистачката...
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        Е, какво толкова се дразните!? Пръскате и вдигате лоста нагоре, и ако не ви стига вода пак придърпвате към вас докато държите лоста нагоре-елементарно и удобно е!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Vladim написа:
          Е, какво толкова се дразните!? Пръскате и вдигате лоста нагоре, и ако не ви стига вода пак придърпвате към вас докато държите лоста нагоре-елементарно и удобно е!
          Амии, дразнещо си е Yellow_Flash_Colorz_PDT_22 Особено като си свикнал на друго, но ще трябва да променям навиците явно
          Bravo 1.6/16V ... и на газ

          Коментар


            #6
            somebody написа:
            Vladim написа:
            Е, какво толкова се дразните!? Пръскате и вдигате лоста нагоре, и ако не ви стига вода пак придърпвате към вас докато държите лоста нагоре-елементарно и удобно е!
            Амии, дразнещо си е Yellow_Flash_Colorz_PDT_22 Особено като си свикнал на друго, но ще трябва да променям навиците явно
            когато ви се прецакат клапанчетата на чистачките, а те не се намират лесно ще сте щастливи, че чистачките не тръгват сами :D .
            UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

            Коментар


              #7
              everton написа:
              somebody написа:
              Vladim написа:
              Е, какво толкова се дразните!? Пръскате и вдигате лоста нагоре, и ако не ви стига вода пак придърпвате към вас докато държите лоста нагоре-елементарно и удобно е!
              Амии, дразнещо си е Yellow_Flash_Colorz_PDT_22 Особено като си свикнал на друго, но ще трябва да променям навиците явно
              когато ви се прецакат клапанчетата на чистачките, а те не се намират лесно ще сте щастливи, че чистачките не тръгват сами :D .
              Еееее, чак пък толкова...... няма нужда от това
              Bravo 1.6/16V ... и на газ

              Коментар


                #8
                е на типо-то ми се прецака клапанчето (разглобих го да го чистя и загубих съчмата някъде) обаче има добрия момент че чистачките тръгват сами ама са доста мудни докато се сетят да тръгнат и точно като тръгнат то почва да пръска вода
                Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                Коментар


                  #9
                  Какво ме дразни ли???Ами това че ако пръсна от мен ще се очаква да пусна и чистачките.Не може ли вместо две неща да правя едно!!!По въпроса за развалянето-Everton мислиш типично по български!!!

                  Коментар


                    #10
                    Да, спор няма че е по-удобно да се пускат сами ама като няма няма и това е.колкото и да се дразниш това е.И аз се дразня че карам дърта кола и нямам пари за по-хубава ама това е,карам си я,обичам си я,грижа се за нея и след време се надвам да успея да си купя по-нова.И да се дразня полза няма освен да се ядосвам.
                    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                    Коментар


                      #11
                      kaci написа:
                      ...По въпроса за развалянето-Everton мислиш типично по български!!!
                      По-скоро реалистично... На много колеги клапанчето се е повреждало (включително на мен). За съжаление не е направено особено качествено (разчита се на една мембранка, която разбира се не е вечна).
                      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                      Коментар


                        #12
                        Ей, хора, няма нужда от спор Да, така са ги направили и това е положението. На мен досега не ми се беше случвало - това е, зависи си от колата, сега се качвам на Бравото и е нещо ново за мен, дразни, не дразни, по дабре да работи.То аз си имам мнение, че след 89-90година колите по принцип ги правят малко като китайски играчки, ама...... на който не му изнася да не кара кола, ще каже някой Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Затова ще си ги гледаме и дано по-рядко да ги правим. Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                        Bravo 1.6/16V ... и на газ

                        Коментар


                          #13
                          при мен на темпрата за момента е най зле ,пръскам вода на предното стъкло и автоматично ми тръгва задната чистачка кво става не знам някой ако има идея да сподели
                          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                          UNO 1.0 FIRE

                          Коментар


                            #14
                            Като ви е чак такъв проблем отваряте ключа, правите едно мостче и готово! И аз едно време се чудех, защо трябва да тегля копчето на фаровете към мен за да ми се светна плафона в салона и да дърпам един пишперик за да включвам задна, но се оказа, че карам Опел!
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар

                            Working...
                            X