Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Потене на прозорсите на Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Потене на прозорсите на Bravo

    Извинявам се, че темата не е пусната където трябва, но моля ви помогнете ми. Много ми се потят прозорците на Bravoto и незнам къде е проблема само аэ съм като в сауна по пътищата другите коли не са така. Пишете тук или л.с благодаря предварително.

    #2
    Колега, има толкова МНОГО изписано по темата че явно чак те мързи да го четеш .
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      Re: Потене на прозорсите на Bravo

      FiatBravo написа:
      Извинявам се, че темата не е пусната където трябва, но моля ви помогнете ми. Много ми се потят прозорците на Bravoto и незнам къде е проблема само аэ съм като в сауна по пътищата другите коли не са така. Пишете тук или л.с благодаря предварително.
      Е като сам знаеш че не е където трябва, защо не я пусна където трябва.Близко е до ума че проблема не е електронен. А иначе потят се защото:-пуснал си вентилацията на вътрешна циркулация-мокри са ти много стелките и като пуснеш топлото се изпарява-тече ти радиаторчето на парното това май е най вероятно
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        смени си филтъра на купето
        фиат мареа 103 понита
        спринтер 122 понита
        пасат с 90 умрели понита

        Коментар


          #5
          Re: Потене на прозорсите на Bravo

          FiatBravo написа:
          Извинявам се, че темата не е пусната където трябва, но моля ви помогнете ми.
          Ти така може да пробваш и в БГ-Мама Но след като си избрал тоя раздел - провери моторчето, което движи клапата за вътрешна циркулация, то е електрическа част. А и все пак не е лошо да споменеш какво е Bravoto?

          Коментар


            #6
            Само да спомена и аз, че никой не казва, обаче ако клапата ти за циркулация работи като е включиш парното става супер шумно и обратно. Така по шума също можеш да се ориентираш.
            http://www.pljuvalnik.com
            Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

            Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

            Коментар


              #7
              thedon написа:
              обаче ако клапата ти за циркулация работи като е включиш
              Колега, нарочно ли пишеш неправилно? Много е досадно, във всяка твоя тема се придържаш към това "правило". Част от пишещите в този форум изобщо не четат такива теми, а ако ти трябва помощ и пишеш така.... Пише се "като Я включиш". "Клапата" е от женски род, заменя се с местоимение "Я".

              Коментар


                #8
                е по някой път бучи, но незнам от къде е иначе не съм пуснал да циркулира въздуха

                Коментар


                  #9
                  Аз имах подобен проблем на бравото.Като натиснех клапата за циркулация на въздуха в купето я чувах и мислех,че работи,а тя не се връщаше и стоеше на 2/3 затворена и от там ето ти проблем.Махнах филтъра на климатика и ръчно-принудително я отворих и не съм натискал бутона от тогава.Имало някакви зъбчета по моторчето които се износвали и създавали проблема.Другият вариант е да ти е пукнато радиаторчето в купето.При пускане на вентилатора стъклото трябва веднага да се изпоти,аи миризмата е на антифриз.Като бутнеш стъклото трябва да стои малко мазно.Има теми за тези въпроси.Надявам се да съм бил полезен.
                  Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

                  Коментар

                  Working...
                  X