Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Биксенон на Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Биксенон на Мареа

    Честита коледа на всички,дали ще стане биксенона на Мареата(подарък ми е)?

    #2
    от това което си писал мисля че не
    фиат мареа 103 понита
    спринтер 122 понита
    пасат с 90 умрели понита

    Коментар


      #3
      То вече всеки си казва "биксенон" на каквото му падне. Биксенон е лампа от типа H4 - къс и дълъг да са ксенон. На Мареа не можеш да сложиш биксенон, защото тя не е с H4, а е с 2х H1. Слагай ксенон на късите, на дългите, и на тия за мъгла, и да не ти дреме, и без това няма контрол, никой нищо не няма да ти каже. Малко ще заслепяваш, ама ти нали ще виждаш

      Коментар


        #4
        крушката няма значение каква е защото биксенона функционира на принципа на промяна на фокусното р-е м/у лампата и лупата.един ел.магнит мести лампата напред-назад /свети наблизко и надалеко/ и готово
        Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
        Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

        Коментар


          #5
          marea-ta написа:
          крушката няма значение каква е защото биксенона функционира на принципа на промяна на фокусното р-е м/у лампата и лупата.един ел.магнит мести лампата напред-назад /свети наблизко и надалеко/ и готово
          Така дали не заблуждаваш колегата да започне да ръчка и да се опитва да сложи би-ксенонова на място за H1 ? Това което описваш важи само за H4, а Мареа не е с H4.

          Коментар


            #6
            Аз съм много против такъв ксенон афтър маркер. Мамата ми разгонват, така заслепяват, че луд ставам.
            http://www.pljuvalnik.com
            Форумът за политически дискусии и теми. Изкажи свойто недоволство.

            Фиат Брава 1.6 16 клапана 1998

            Коментар


              #7
              ogi28b написа:
              То вече всеки си казва "биксенон" на каквото му падне. Биксенон е лампа от типа H4 - къс и дълъг да са ксенон. На Мареа не можеш да сложиш биксенон, защото тя не е с H4, а е с 2х H1. Слагай ксенон на късите, на дългите, и на тия за мъгла, и да не ти дреме, и без това няма контрол, никой нищо не няма да ти каже. Малко ще заслепяваш, ама ти нали ще виждаш
              Аз знам какво е ксенон и биксенон,но мисълта ми беше да подменя крушките само с H1 ако става

              Коментар


                #8
                Ако това което са ти подарили са две крушки тип H4, не, не става. Ако имаш четири ксенонови крушки Н1, тогава да, става.
                00' Bravo 105 JTD

                Коментар


                  #9
                  Би ксенон си е БИ ксенон, няма значение за каква крушка ще е......... Щом го имаш за къси и дългите си е би. Това, че китайските боклуци не палят веднага не означава, че оригинално монтиран ксенон пали така. Но в повечето случаи се измества целият фар а не ламаринката както е при Н4.

                  Коментар


                    #10
                    ogi28b написа:
                    marea-ta написа:
                    крушката няма значение каква е защото биксенона функционира на принципа на промяна на фокусното р-е м/у лампата и лупата.един ел.магнит мести лампата напред-назад /свети наблизко и надалеко/ и готово
                    Така дали не заблуждаваш колегата да започне да ръчка и да се опитва да сложи би-ксенонова на място за H1 ? Това което описваш важи само за H4, а Мареа не е с H4.
                    отвори си фара махни оригиналната лупа и тогава сложи биксенона ( http://avto.bim.bg/p25403/Xenon/Bi-X...balasti-H1_H7/) щото то си е цял механизъм, и пак ще говорим дали нестава.така наречената биксенонова крушка няма нищо общо с би.системата,просто е с две светлини.ситемата функционира по горе описаният от мен начин.
                    Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
                    Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                    Коментар

                    Working...
                    X