Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Полезно или играчка е GTech?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колеги, тази играчка със сигурност е полезна, ама не за нас /на тази цена/.Разгледайте внимателно рекламния сайт и ще видите, че:1. Уреда отзад има 9 пинова букса за включване на външни устройства. Захранването може и да се взима от запалката, но може и да не е от нея, а от директен кабел от акумулатора.2. Уреда върви с 3 броя прецизни, така са го написали - прецизни датчика. Това вече означава някой да ти монтира и настрои датчиците /нови пари/.3. Веднъж вече монтирани и настроени, датчиците остават на колата и уредчето може да се използва само на нея /или и на друга кола, която има монтирани същите датчици/.4. Вероятно мери точно, ама само като се застопорят и настроят датчиците. Уреда е универсален само дотолкова, доколкото датчиците може да се монтира на всякаква кола /ама кой и как ще стане в България - не се знае!/.Спрямо тамошните доходи може и да е с нормална цена, ама тук ?Поздрави на всички, Иван.

    Коментар


      #17
      Иване,напълно съм съгласен с теб!Щом има датчици може и да мери точно.Аз незнаех че има датчици макар че датчик за въртящия моент все още няма може да го смята теоретично спрямо други показания приблизително точно.Аз лично не бих се навил да си накича какво ли не по молата за да ми мери разните там щуротиики - аз съм я взел да я карам и да върша работа с нея а не да гледма при А95Н и А98Н например как ще си смени въртчщия момент - спор няма че така може да се подбере оптималния режим на каране и разход на гориво ама в твърде несигурна инвестиция поне според мен.
      Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

      Коментар

      Working...
      X