Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

моля за помощ за изчезнали токове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    моля за помощ за изчезнали токове

    Здравейте, колеги,проблемите са няколко и се появиха в последните 2 седмици.Първо изчезна вентилатора на парното. Установих че моторчето си е наред и че не достига ток до него. Ток не достига и до врътката със степените. Бушона е здрав. Проблема е временно решен с директен кабел от бушона до моторчето с едно ЦК ключе.В петък около обяд изчезнаха следните неща:-предни чистачки-задна чистачка-пръскалките-нагревателя на задното стъкло-къси светлини-дълги светлини-клинатика-клапа за външен-вътрешен въздух-запалкаВсички бушони са проверени и са здрави, но до някои от тях не достига ток.От нещата, които не работят има ток само на бушоните за вентилатора на парното и за релтаните, който е постояненМного ще съм благодарен ако някой каже от какво може да е проблема и евентуално какво и къде да търся авариятаКолата е Браво 1.4 12v SX 1997 година
    Fiat Bravo SX 1.4 12V

    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

    #2
    като слушам какво е най добре на техник отиди не е шега работатано можеш да првериш от клемите за акумалатора как са кабелите защото от там тръгват тоците и минават през бушоните След самите клеми е навързано абсолютно всичко за това си провери да не е прекъснат някои кабел на + или -
    КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

    Коментар


      #3
      Някой да знае евентуално колко ще ми струва посещението при майстор?И да допълня че и алармата не се държи както трябва
      Fiat Bravo SX 1.4 12V

      Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
      Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

      Коментар


        #4
        кола

        Това е относително може и малко може имного Ако майстора намери поврдата веднага хубаво ама ако разглобява разни работи може да е прави и 1 седмица .Първо виж бушоните при двигатела .Провери и буксите зад бушоните направо свали малко цялото кутия на долу и проверяваш 1 по 1 .
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Дали не се губят токовете някъде между секциите с бушони? Имам в предвид тези зад акумулатора и тези под волана
          Fiat Bravo SX 1.4 12V

          Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
          Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

          Коментар


            #6
            Прегледай си и конт. ключклеморед или каквото има зад патрона.
            AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
            AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
            FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

            Коментар


              #7
              TRENDi написа:
              Прегледай си и конт. ключклеморед или каквото има зад патрона.
              а за какво трябва да гледам там. утре няма да съм на работа и цял ден ще работя по колата. за момента плана е да започна от "+"-а на акумулатора назад, и ще гледам за прекъснат кабел/и
              Fiat Bravo SX 1.4 12V

              Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
              Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

              Коментар


                #8
                Ти пак си добре.. на мен ми изчезна тока към бенз. помпа.. :X Ходих при техник и той ми каза че някакво реле е изгоряло.. и чак след нова година ще може да го оправи...

                Коментар

                Working...
                X