Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лампичката за волана?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лампичката за волана?

    Здравейте,Мойто фифи нещо се прецака. Преди около месец едновременно ми се прецака алтернатора и блокира лагер на макферсон (от това волана ми стана като за културист, взе ми всички силици докато стигнах до сервиза). Първо ми казаха, че е ремък, нотова беше при телефонната консултация. После се оказа проблем 2в1. След ремотна нещата си бяха ОК, но сви студа и започнаха странни неща. В понеделник палнах фиатката и започна да примигва отново лампата за акумулатора. Поизчаках малко и спря да мига та се престраших и си употребих автомобила. Вчера не съм я палила и днес отново същото се случи. Помига малко, поизчаках и докато изчистих снега от колата вече всичко беше ОК. Тръгнах да излизам от паркинга и отово волана ми се "одърви". Светна и лампичката от приложената снимка. Пробвах да смекча волана със сити бутона, но не реагира. На таблото не се появи индикацията че ситито работи. С хиляда зора си я върнах на мястото. Изгасих двигателя и нали си ме яде от вътре след две минути палнах отново, а вече тази ламчпичка (за волана) не светеше, а ситито проработи. Не посмях да тръгна с кола на работа, ама много студено ........ трябва да разнищя проблема.
    Прикачени файлове

    #2
    Тичай в сервиз за акумулатори за подробна инспекция на батерията и на зареждането. Какво е твоето "фифи"? При моделите с електроусилвател - той не работи при ниско напрежение на акумулатора, с цел да има максимално много ток за нуждите на двигателя.

    Коментар


      #3
      Пунто 2000г. JTD

      Коментар

      Working...
      X