Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Супер проблем за мойто типо 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Супер проблем за мойто типо 1.6

    Колеги тук от 4-5 дена имам някаквъв страшен проблем .... Всичко се отнася до електроника. Когато колата е изключена от контакт с изваден ключ светят габаритите ,а когато и подам контакт става по ужасно нещо т.е. светят си фарове и секви датчици по таблото обаче чистачките неискат да спрат да работят и чистят и предните и задната а когата подам ляв/десен мигач почва да скача на клаксона. Та идеята ми еко някои е имал такъв проблем да сподели дали е някоя маса в купето при волана или е някоя на вън в коша на мотора (направи ми тоя номер от както започна да вали а в купето вода не влиза
    Не е важно колко коня е колата важно е какво магаре я кара!
    ex Tipo 1.6 90HP;ех Tipo 1.4 75 HP;ex Alfa 145 1.9TD 90HP;now Lancia Delta 1.6 16V 1.3HP
    DREAMS: SEDICI !!!

    #2
    Здравей, Въпреки, че видимо в купето няма вода, не е лошо да огледаш хубаво предното стъкло на колата (при долното оплътнение) за някоя скрита пукнатина и да видиш дали все пак не влиза вода... Повдигни и килима на пода. Наистина звучи като повреда в следствие на влага в кутията на релетата. Сигурно вече си го проверил, но за всеки случай
    instalock - instant locksmith services

    Коментар


      #3
      Подобен проблем! Типо

      Подобен проблем! Типо,Не знам от кога, като пусна аварийните свети десния мигач, като включа към това ляв мигач - светят всички - все едно аварийни.Но сега имам много по-сериозен проблем. На първо място трябва да отворя таблото и да намеря това с релетата. Но КАК се отваря таблото? Много моля за помощ, че зимата вече дойде
      FIAT TIPO 1.4 i.e.

      Коментар

      Working...
      X