Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с мигач на Купе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с мигач на Купе

    Здравейте колеги,Свидетел съм на следната аномалия - десния ми мигач работи по определена схема. Сутрин като тръгвам за работа незнам от студа или от дъжда си работи без грешка, надвечер като го запаля и тръгна вече го няма. Казвам от студа или дъжда защото вчера валеше здраво и си работеше, а следобед като пекна слънце го няма вече. Тази сутрин вън беше студено и си работи, довечера като си тръгна предполагам няма да го има вече. Съвети ?Поздрави
    Fiat Coupe 1.8

    Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

    #2
    Колега виж му куплунга как е изчисти го от ръжда и свии пластините с клещи
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #3
      Десен преден, десен заден или всичко в дясно що е мигач?
      Stop giving directions, just say "Follow me."
      Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
      Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

      Коментар


        #4
        Всичко в дясно. Снощи като си тръгнах от работа в студа си имаше мигач - пушка направо. Като се отопли купето и изчезна или просто се умори да цъка по кръстовищата. А аварийките работят.
        Fiat Coupe 1.8

        Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

        Коментар


          #5
          Реле или проблем в ключа. Първо провери релето.
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар


            #6
            аз имах същия проблем докато мигачите от дясно съвсем изчезнаха.консултирах се с жичкаджия и той ми каза"ключе е,ключе".та купих си ключета/лостчета,сминих ги но проблема си остана и сега имам резервно.пробвай първо релетата и кажи има ли резултат.

            Коментар


              #7
              Здравейте,Хванах се да свалям ключето но запецнах на волана, че нямах маркер да си го бележа как е завъртян, тези дни ще го разкостя и ще ви кажа дали е от него. Прави ми впечетление, че сега в студа го има, но като пусна парно и загрее купето пак изчезва. И аварийните ми не светят дълго, цъкат известно време и спират което ме навява на мисълта, че става въпрос за някоя букса или реле под таблото.
              Fiat Coupe 1.8

              Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

              Коментар


                #8
                не се хаби колега. това е стандартна неизправност в релето на мигачите от студени спойки. там ти е проблема, не в лоста.

                Коментар


                  #9
                  Мерси за съвета, ще се насоча направо към релето тогава.
                  Fiat Coupe 1.8

                  Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                  Коментар


                    #10
                    колега пиши моля те ако направиш нещо по въпроса.Поздрави

                    Коментар


                      #11
                      Ами напипах някаква букса долу около релетата, като е побутна тръгва да светка, значи има някаква хлабава връзка но все свършвам работа по тъмно и няма как да го разглобя да видя какво е. Предполагам, че събота - неделя ще го нападна. А иначе няма шега, като ми трябва спешни мигача просто е напипвам и започва да мига
                      Fiat Coupe 1.8

                      Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                      Коментар


                        #12
                        Колеги,Днес напипах релето, продълговато черно е моето, разглобих го и открих студени спойки. След 3 минути игра с поялника по пистите имам вече мигач. Между другото релетата са 2 в едно, така че ако на някой му работи само единния мигач е напълно вероятно да е от релето.
                        Fiat Coupe 1.8

                        Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                        Коментар


                          #13
                          мерси колега!под волана бяха релетата нали?поздрави!!!

                          Коментар


                            #14
                            Ами не, по-скоро като отвориш вратата се сваля един капак на таблото, от лявата страна. Релетата се виждат от там, в случая моето беше продълговато, черно с една червена точка отгоре му. Има доста крачета, около 9 май бяха, 2 от които по-тесни от останалите.
                            Fiat Coupe 1.8

                            Поведението на пътя е ПРЯКО отражение на възпитанието на всеки водач.

                            Коментар


                              #15
                              Помогна ми много,благодаря!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X