Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте ми крушки Н7

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте ми крушки Н7

    Препоръчайте ми марка и модел крушки Н7 55 вата...Гледах някакви Осрам-ки - 15 лева нов модел, ама... и Филипс-а и те са там някъде...Обикновените Осрам бяхя 7 лв. и нещо...Допълнено заглавие.Модераторски екип на Fiat-bg.org
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    http://www.osram.com/osram_com/Consu...ily/index.htmlДоволен ще останеш,само и волтажа да ти е наред(Test voltage: 13.2 V).
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      Ксенон не искаш ли ?Найтбрейкъра свети повече от обикновена, но по-малко от ксенон
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        emzo написа:
        Ксенон не искаш ли ?
        нищъ дъ мъ псуват
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          Ми да псуват, аз съм с рефлектор, фара е ниско долу и пак свети по-добре.Ако искаш оферта за евтин ксенон, драсни едно л.с. да ти дам координати на човека.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Осрам Silverstar :P
            Теоритиците си лаят, голфа си върви!

            Коментар


              #7
              Тези които ти препоръча колегата krasio_79bs са доби карал съм с такива и на мокро се виждат по добре от ксенон .Макар че аз сега чакам един 3000 келвина за хаогените и миля че за дъж и мъгла ще е перфекно.
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар


                #8
                отднес съм със НайтБрейкъра и доста добре светят, много ме зарадваха как светят, като преди това замерих и напрежението на клемите на лампитеи светлината е в белият спектър и подобриха доста видимоста пред колата
                ...хладилник, карам хладилник...

                Коментар


                  #9
                  seninkn написа:
                  отднес съм със НайтБрейкъра и доста добре светят, много ме зарадваха как светят, като преди това замерих и напрежението на клемите на лампитеи светлината е в белият спектър и подобриха доста видимоста пред колата
                  Колега на какви пари го взе и дали е от новия NB+
                  Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

                  Коментар


                    #10
                    Взех ги от бензиностанция Омв благоеград на изхода за дупница, цена 16,44 лв. с цокъл Н4лампите бяха по единично опаковани във пластмасов блистерhttp://picasaweb.google.com/lh/photo...eat=directlink
                    ...хладилник, карам хладилник...

                    Коментар


                      #11
                      Ксенон на либрата не става без преправяне на фара. В интерес на истината на либрата фаровете дори и рефлекторни не дразнят. То и фабричното изпълнение с ксенон си е със същият фар, но малко модифициран.http://www.lancia-bg.com/forum/downl...viewИначе каквито и по хубави крушки с повече %+ ще светят по добре.

                      Коментар


                        #12
                        Аз съм с Night Breaker втора година и се родих. А много пътувам нощем. Почти не ползвам дълги светлини.От OMV си ги купувам, в такива опаковки, като на колегата, само че моите са H1.Не знам как е с нефабричен ксенон, не съм ползвал такъв.Факт е, че и сега ме псуват нощем.Много силни крушки, а и може би малко трябва да ги смъкна.
                        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                        www.cyxap.com

                        Коментар


                          #13
                          krasio_79bs написа:
                          http://www.osram.com/osram_com/Consu...ily/index.htmlДоволен ще останеш,само и волтажа да ти е наред(Test voltage: 13.2 V).
                          Мен ме интересува този новият модел ПЛЮС който е-животът му е вече като на нормална крушка.
                          Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

                          Коментар

                          Working...
                          X